Czy Dni Łęcznej 2017 odbędą się w Lublinie? [Audio]

Dni Łęcznej wL

Życie w Łęcznej kolejny raz przerasta kabaret. Transparent który w sierpniu (na ogrodzeniu) informował, że dni Łęcznej w 2017 roku odbędą się w Lublinie był proroczy. Podczas środowej sesji rady miejskiej dowiedzieliśmy się, że „dobry gospodarz” nie widzi obecnie w naszym mieście, miejsca w którym można by było zorganizować taką imprezę.

Rok 2017 nie będzie do końca zwyczajnym rokiem w życiu miasta. W tym czasie przypada 550 rocznica przyznania Łęcznej praw miejskich. To z pewnością duża/dobra okazja do świętowania.
O to w jaki sposób władza zamierza organizować ten jubileusz zapytał radny Krzysztof Matczuk (w sumie kojarzy mi się z rozrywką). Posłuchajcie:

Właściwym komentarzem do sprawy niech będą słowa radnego Fijałkowskiego, który słysząc wywody Kosiarskiego stwierdził, że najlepiej będzie jeśli „Wodecki zaśpiewa Disco Polo”.

A jak Wy wyobrażacie sobie obchody Dni Łęcznej w przyszłym roku?

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 8 komentarzy do artykułu "Czy Dni Łęcznej 2017 odbędą się w Lublinie? [Audio]"

  1. seniorka pisze:

   Jak już wiemy moi drodzy ,brak kultury w naszym mieście.Wszystko co przyjezdni widzą tylko brudy w Starej Łęcznej .
   Brak jest kina ,które było,brak muzeum co oddano .Niech więc przykład Władza weźmie ze Świdnika czy też z Chełma.Radni niech
   więc przykład wezmą z tych co dobrze radzą wszędzie ,a nie obiecywać jak ich w tedy wybierali,co oni będą robili .
   Wstydzę się za Stare miasto, gdy turysta je odwiedza co zobaczy
   brud ,ruiny tylko to jest do zobaczenia.

  2. onleczna pisze:

   Na tubie przeczytałem, że Pan burmistrz chce zrobić z Dni Łęcznej biletowaną imprezę bo nie będzie ciągle dawał czegoś za darmo. A od kiedy Pan coś dał za darmo? Tj za swoje pieniądze? Przypominam, że publiczne pieniądze nie należą do Pana. A czy ludzie chcą takiej imprezy to powinien Pan wywnioskować na podstawie frekwencji z ubiegłych lat.

  3. Janusz pisze:

   To może zróbmy dni łęcznej na parkingu który tak szumnie budowany dla górnika ? Łęczna to jednak dzikie miasto.
   W świdniku są imprezy biletowane owszem. Ale bilet nie kosztuje majątku a kilka złotych dosłowanie ! Bilet normalny – 3 zł, ulgowy – 2 zł. Przychodzi na to tysiące ludzi i nikt nie marudzi że nie ma miejsca na takie imprezy itp. Ale trzeba się troche dalej rozejrzeć niż tylko do czubka swojego nosa!

  4. casablanca pisze:

   Stadion duzy i pusty i w łęcznej. Przynajmniej raz każdy skorzysta.

  5. Hipolit pisze:

   A po co ta cała pompa, która będzie kosztowała bardzo drogo. Może lepiej częściej dać ludziom trochę rozrywki i kultury niż ten jednorazowy wygłup.

  6. Pawlus224 pisze:

   Jeśli chodzi Ci o las od strony Ciechanek to nie jest on państwowy a udeptane ścieżki często biegną po terenie prywatnym który jest własnością mieszkańców z całej gminy , tak samo łąki których są właścicielami rolnicy .

   Chyba ze chodzi ci o łąki na tgzw. Mościskach – te są gminne.

  7. Szofer z Forda pisze:

   Jak to gdzie. Za lasem, na błoniach przy Wieprzu. A w lesie, wreszcie, zrobić park miejski. Tylko tam można spacerować, oczywiście tylko w dzień.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes