Nagrobki na osiedlu nadal straszą! [Zdjęcia]

DSC_7273

Jak pewnie zauważyliście, nie było czarodzieja i nagrobki z osiedla Niepodległości nie znikły do dzisiejszego dnia. Dobry gospodarz najwidoczniej wyszedł z założenia, że wszystko jest w porządku. Ciekaw jestem czy „kolorowy miś” wie jak obecnie wygląda ten przybytek? Nie, nie musi pan wcale jechać na miejsce. Czytelnik bloga postanowił ułatwić panu sprawę i wykonał kilka zdjęć. Jak widać na załączonych obrazkach, obraz nędzy i rozpaczy. Poprzewracane elementy ekspozycji, porozrywany namiot, łopoczący niczym flaga na wietrze.

Zastanawiam się czy idąc w ślad za w/w przykładem można by w środku osiedla urządzić wysypisko. Oczywiście za zgodą miejskich władz…

Kliknij na wybrany obrazek aby go powiększyć.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 12 komentarzy do artykułu "Nagrobki na osiedlu nadal straszą! [Zdjęcia]"

  1. skromny 981 pisze:

   No i posprzątane, dziękujemy !!

  2. Dociekliwy pisze:

   Wpadli do sąsiada i powiedzieli że ma posprzątać bo inaczej będzie kara.U nas w Łęcznej. Jak dobrze pamiętam to w tamtym roku.
   To znalezione :
   „- Tam, gdzie będzie bałagan będziemy upominać właścicieli. Będą musieli posprzątać – mówi komendant SM w Świnoujściu Adam Waś.

   W przypadku jeśli właścicielami prywatnych posesji będą młodzi ludzie, to na zrobienie porządku dostaną 2-3 dni. Starsi ludzie trochę więcej. Jeżeli po tym czasie, posesje, podwórka nadal będę brudne, strażnicy będą karać mandatami lub kierować sprawy do sądu.”

   http://www.kurierlubelski.pl/artykul/823814,zasmiecony-lublin-widzisz-balagan-zglos-strazy-miejskiej-foto,id,t.html

  3. Makab pisze:

   Apeluje człowieku z Oriona, ogarnij się społeczeństwo nawołuje Cię do zachowania jakiejś minimum kultury. Dzień w dzień przechodzę tamtędy z synem w wózku, nie chcę za pół roku, jak już będzie sam chodził i troszkę czaił, tłumaczyć mu: co to są układy z … i po co robisz wszystkim na złość. Sranie we własne gniazdo Panie przedsiębiorco to bardzo ryzykowna taktyka. My chcemy odrobiny normalności w tym i tak zbzikowanym świecie. A czy normalne jest to ,że centralnie na jednej z głównych ścieżek z osiedla na osiedle jest cmentarna baza wojskowa jak na wojnie w zatoce perskiej. Co chcesz udowodnić ,że nie reagujesz na żadne głosy, co daje Ci ta dziadowska zagrywka :) No powiedź co ??!

  4. Dociekliwy pisze:

   U sąsiadów pojawiła się kiedyś Straż Miejska i zwróciła uwagę że jest brudno, bałagan itd.
   Zwróciła uwagę że należy to posprzątać bo będzie kara.

   „- Tam, gdzie będzie bałagan będziemy upominać właścicieli. Będą musi posprzątać – mówi komendant SM w Świnoujściu Adam Waś.

   W przypadku jeśli właścicielami prywatnych posesji będą młodzi ludzie, to na zrobienie porządku dostaną 2-3 dni. Starsi ludzie trochę więcej. Jeżeli po tym czasie, posesje, podwórka nadal będę brudne, strażnicy będą karać mandatami lub kierować sprawy do sądu.”

   Oraz coś bliżej nas:

   http://www.kurierlubelski.pl/artykul/823814,zasmiecony-lublin-widzisz-balagan-zglos-strazy-miejskiej-foto,id,t.html

   Da się ?

  5. Makab pisze:

   HAHAAAA oł jee

  6. Mieszkaniec pisze:

   Wygląd to jedno ale to jest niebezpieczne, niech znowu zacznie wiać to współczuję ludziom tamtędy przechodzącym … BARDZO dziwne że SM, czy nawet Policja nie interweniuje no ale aby do … wypadku! wtedy znajdą się odpowiednie służby.

  7. Ferdynand K pisze:

   Obraz nędzy i rozpaczy.
   Człowieku – właścicielu tego bajzlu oszczędź ludziom takiego widoku.
   A co na to Straż Miejska, czyżby tego nie zauważali?
   Może ta służba jest zbędna dla miasta, a do nazwy zakradł się błąd?
   A czy to „TO” nie jest przypadkiem czyimś zakładem pracy.
   BHP się kłania.

   • Ferdynand K pisze:

    Bartolu na ł24 jest informacja, że znalazł się rower podobny do tego, który zamieściłeś na zdjęciu w temacie „ścieżki rowerowe odjechały”.
    Czyżby właściciel po zrobieniu fotki go porzucił?
    A może źle kojarzę fakty?

  8. Bartol pisze:

   Pytanie, gdzie od kilku tygodni podziewają się urzędnicy dobrego gospodarza, odpowiedzialni za porządek w mieście? ;)
   Czekają na 13-nastki?

  9. agh pisze:

   Wysypisko, złomowisko i spalarnie śmieci ;) I to jeszcze by bonusy dostali czyli niższe opłaty ;D

  10. onleczna pisze:

   Nie fajnie to wygląda. Czy właściciel tego interesu robi na złość mieszkańcom? Przecież wie, że umiejscowienie jego biznesu ludziom się nie podoba. Czy nie można pójść na kompromis i np. szczelnie się ogrodzić chociażby najtańszym płotem lamelowym?

   Druga sprawa to ten bałagan… Idealna promocja tego biznesu. A przecież nawet w tej branży jest konkurencja.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes