Wesołych Świąt!

Życzenia

Nadszedł czas aby wszystkim (i nowym, i tym starym) czytelnikom wąsatego bloga złożyć życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy. Najpierw tradycyjnie, życzę Wam smacznego jaja, mokrego dyngusa, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności, a także tego, byście mogli spędzić ten świąteczny czas z najbliższymi. Mam także nadzieję, że wykorzystacie tych kilka dni na błogi świąteczny relaks i ładowanie baterii.
Spokoju i radości! – Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Przy tej okazji warto dodać, że są to życzenia prywatne za prywatne pieniądze (a nie jest to wcale takie oczywiste). Niesamowitą hipokryzją i żenadą wieje zaś wtedy, gdy władza składa obywatelom życzenia za ich pieniądze.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 2 komentarzy do artykułu "Wesołych Świąt!"

  1. czytelnik pisze:

   Życzę również Wesołych i Dobrych Świąt i dziękuję za skuteczne interwencje:) Stały Czytelnik :)

  2. Ferdynand K pisze:

   Dołączam się życzeń, oczywiście nie płacąc za nie.
   Ale tak na marginesie w jakiej gazecie mieli by ci ludzie zamieszczać swoje opowieści z gminy, czy składać życzenia – przecież nie w Pojezierzu?
   Po ujawnieniu przez policję tajemniczego redaktora „Drozda” redakcja tej gazety nie chce mieć problemów współpracując z takimi ludźmi, którzy wypisywali kłamstwa np na LLE?
   A tak między nami, czy kiedykolwiek liczyłeś, że pod drukiem w biuletynie gospodarza zobaczysz wpis – artykuł opłacony ze środków prywatnych?
   bo ja nie.
   Zresztą, czy kogoś z nich na taki gest kultury wobec mieszkańca Łęcznej stać – wątpię?
   Ps.
   Mo nie ;)
   I ten łysy pod tytułem też ma wąsy

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes