Chamstwo w państwie, czyli nowy „asfalt” w Kol. Trębaczów [Zdjęcia]

20160614_090609

Czy można bardziej wymownie pokazać, że lekceważy się mieszkańców?
Jak pewnie wiecie, mieszkańcy os. Kolonia Trębaczów od lat proszą o utwardzenie i wyrównanie drogi, prowadzącej przez osiedle (od drogi w kierunku Kijan w kierunku zakładu GórMax).
No to się doczekali! W dzisiejszym odcinku Himalaje chamstwa w wykonaniu… no sami wiecie kogo :)

Jak informuje czytelnik Tomasz od dzisiaj mieszkańcy wspomnianej wcześniej części miasta mogą się cieszyć „nowym asfaltowym dywanikiem”. Cóż za technologia… NASA wymięka, zobaczcie sami:


Da się? :) No ale teraz nikt nie powie że władza nic nie robi w sprawie tej drogi.

PS. Tymczasem w drugiej części miasta powstaje wodociąg za 350 000 PLN, określany przez internautów „poidłem dla koni” :) By żyło się lepiej, by żyło się lepiej… wybranym :)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 4 komentarzy do artykułu "Chamstwo w państwie, czyli nowy „asfalt” w Kol. Trębaczów [Zdjęcia]"

  1. Ferdynand K pisze:

   Apel do Konia!;)
   Oj koniu koniu, nerwy ci w końcu puściły, ale jakbyś mieszkał tu na miejscu, jak my mieszkańcy, to byś byś miał ” dopiero” roboty:
   np. – kogo by z zarządzających a zastępujących gospodarza tym razem nie w głowę a w dupę kopnąć? ;)

  2. Franz pisze:

   Czy ta technologia przyszła może wraz z asystentem ze Spiczyna. On się niby zajmuje inwestycjami. Jestem pewny, że te zdjęcia staną się podstawą wielu memów. Takie rzeczy tylko w Łęcznej.

  3. Newage pisze:

   Grubo ;)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes