Czy nowym zastępcą burmistrza będzie były wójt Gminy Spiczyn?

Mirosław Krzysiak

Ptaki z pl. Kościuszki ćwierkają, że karuzela związana ze stanowiskiem wiceburmistrza Łęcznej za moment przestanie się kręcić. Najprawdopodobniej już w najbliższy poniedziałek dowiemy się kto będzie wspierał Kosiarskiego w realizacji inwestycji. Nieoczekiwanie na giełdzie nazwisk pojawił się wieloletni wójt Gminy Spiczyn Mirosław Krzysiak, który przegrał ostatnie wybory. Przypomnę tylko, że wcześniej na liście kandydatów mieliśmy np. zastępce dyrektora LAWP w Lublinie. Po kilku odmowach ze strony kandydatów burmistrz zapowiedział, że chce fachowca z Łęcznej. I tak oto pojawił się kandydat z Gminy Spiczyn ;)

W Spiczynie podobnie jak w Łęcznej spora grupa mieszkańców miała dość dotychczasowego włodarza. Wyborcy zarzucali mu arogancję, butę, nieróbstwo, nepotyzm czy nawet udział w skandalu obyczajowym. O szczegółach możecie poczytać w wątku na forum Dziennika Wschodniego(LINK). Jest tego trochę ;)
Finalnie mieszkańcy postawili na świeżą krew i stary wójt musi szukać nowego zajęcia. Czy znajdzie je w Łęcznej?

Nie wiem jak Wy ale w mojej opinii to najlepsza propozycja. Panowie pasują do siebie jak ulał ;)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 8 komentarzy do artykułu "Czy nowym zastępcą burmistrza będzie były wójt Gminy Spiczyn?"

  1. czujny pisze:

   Z tego co mi wiadomo p. Krzysiak nie spełnia wymogów ustawy o pracownikach samorządowych i urzędach państwowych, gdyż nie miał wyższego wykształcenia. Praca bez uprawnień to naruszeniem prawa a tym zajmuje się Regionalna Izba Obrachunkowa która tylko czeka na takie historie. Tak czy inaczej powodzenia.

   • village pisze:

    Dlatego nie został zastępcą burmistrza ani doradcą bo tam wymagane jest wyższe wykształcenie. Asystent może mieć średnie. Ludzie w urzędzie miejskim w Łęcznej nic nie dzieje się przypadkiem !

  2. anty pisze:

   Mam nadzieje ze p. Krzysiak ruszy inwestycje drogowe w naszej gminie tak jak to mialo miejsce w gminie Spiczyn. Pod wzgledem wykonania drog gmina Spiczyn wyglada bardzo dobrze. A mam dlaczego p. Kowalski wybral starostwo??

   • Bartol pisze:

    IMHO nie miał wyjścia, albo starostwo albo wizyty w PUP. Swoją drogą nie wiadomo jak długo w starostwie zabawi. ;)

  3. prezesjaja pisze:

   bociany nie sikorki

  4. Ferdynand K pisze:

   Ja bym powiedział, że sikorki! a u nas ich więcej niż w Spiczynie i na dodatek są nieco milsze, bo miejskie.
   Wystarczy dobrze się tylko rozejrzeć. :( :(

  5. sedes pisze:

   A szkoda że…
   (Szkoda, że piszesz z kilku nicków, a jest to zabronione na tym blogu. /Bartol.)

  6. village pisze:

   He he będzie to duże wzmocnienie kadrowe dla Łęcznej. Kosiarski naprawdę chce żeby ta jego ostatnia kadencja była zapamiętana.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes