[Aktualizacja] Czy urząd ułoży te puzzle?

Chodnikm

To co widzicie, to nie wiejska droga gdzieś na odludziu. To łęczyński „chodnik” na osiedlu Słonecznym, wiodący od ronda przy markecie Lidl w kierunku szpitala. Piękna „wizytówka” miasta.
Temat tego „chodnika” był niejednokrotnie podejmowany na łamach bloga(LINK).
Czy tym razem łęczyński urząd stanie na wysokości zadania?

O sprawie poinformowała czytelniczka wąsatego bloga. „Nie wiem co się działo w weekend ale od wczoraj fragment chodnika między Auto Mikiem, a Lidlem wygląda jak na poniższej fotografii.”:

Kiedy spadł śnieg ani razu nie przejechał tamtędy żaden sprzęt odśnieżający – po prostu zawracał koło Lidla, odśnieżał tylko tam gdzie jest kostka – reszta chodnika zostawała zaśnieżona i tyle ile sobie wydeptali ludzie, tyle mieli… – dodaje czytelniczka

Mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych godzin przekonamy się czy łęczyński orzeł biznesu jest burmistrzem Łęcznej, czy może burmistrzem Placu Kościuszki ;)

PS. Jestem przekonany, że urzędnicy poradzą sobie z tak niewymagającym rodzajem puzzli. Można wręcz powiedzieć, że to specjaliści w tej dziedzinie. W 2012 roku podatnicy zapłacili prawie 10 000 PLN właśnie za puzzle wykonane przy okazji jednego z urzędowych „konkursów” (LINK).

- – - Aktualizacja – - –

Z informacji, którą otrzymałem od kilku czytelników wynika, że chodnik został naprawiony. Czy można nazwać to naprawą? Oceńcie sami:

Praca wykonana w standardzie łęczyńskim :)

Być może trudniej będzie wybić sobie zęby na wystających kawałkach płyt chodnikowych ale czy rzeczywiście powinniśmy zgadzać się na taką jakość pracy wykonywanych przecież za nasze pieniądze?
Słynna już w całym kraju dokumentacja rewitalizacji Parku Podzamcze, kosztowała nad ponad 150 000 PLN(LINK). Niezrozumiałe jest, dlaczego nie możemy liczyć na choćby 1/10 tej kwoty na naprawę chodnika?

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 6 komentarzy do artykułu "[Aktualizacja] Czy urząd ułoży te puzzle?"

  1. Lucy in the sky pisze:

   Takich chodników w Łęcznej są setki.

  2. Franz pisze:

   Jak zwykle Bartol wykonał prace za urzędnika, który bierze pieniądze za to, żeby takie uchybienia wyłapywać i reagować. Ale jak szef nie wymaga to co się jeden z drugim będzie narzucał.

  3. Paulina Kamińska pisze:

   Już poprawiony.

  4. ABC pisze:

   Dobrze, że Bartol napisał o położeniu tego chodnika, bo pewnie urzędnik mieszkający na co dzień w Lublinie miałby problem z jego namiarem.

  5. rechol pisze:

   Już chyba zaczęli układać.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes