„Da się” tylko sprawę trzeba odpowiednio nagłośnić!

23072013122

Dzisiaj rano otrzymałem wiadomość, że „ciąg pieszo-jezdny” przy ulicy Wyszyńskiego w Łęcznej doczekał się poprawek. O sprawie pisałem w tym artykule. Nawierzchnia ciągu, została wyrównana i tym samym utwardzona. Najwidoczniej, dopiero mocne nagłośnienie takich spraw szerszej publice (w tym Posłowi), dopinguje naszego „dobrego gospodarza” do pracy… Przypuszczam, a są to przypuszczenia graniczące z pewnością, że za tak długi czas „załatwiania tej skomplikowanej sprawy”, żaden cenny włos na głowie włodarza nie ucierpiał.

Jak zwykle, dla niedowiarków mamy zdjęcia po poprawkach ;)


PS. Przecież nawet burmistrz wie, że „da się”. Posłuchajcie (LINK) ;)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 12 komentarzy do artykułu "„Da się” tylko sprawę trzeba odpowiednio nagłośnić!"

  1. Bernardo pisze:

   Nie trzeba było budować się w szczerym polu to nie byłoby problemu z dojazdem. w samej Łęcznej jak i w okolicy jest dużo lepszych miejsc. Buduje się jeden z drugim byle gdzie a później mają pretensje do Pana Burmistrza.

   • mieszkaniec pisze:

    popieram. nie stać było na działkę przy asfalcie ale stać na dopominanie się. Źle miasto zrobiło naprawiając tą ulicę, bo teraz jegomość będzie w zimę dopominał się, żeby mu odśnieżyć pod sam garaż ! źle !

    • eliia pisze:

     Wy jesteście niepoważni. To skoro burmistrz wyraża zgodę na to żeby budować się w takim miejscu i chętnie jeszcze wyciąga za to pieniądze to wina ludzi, że chcą tam stawiać dom? Skoro jest miejsce dające możliwość budowy to zarządca ma obowiązek dbać o drogę do posesji!

    • Konrad pisze:

     Nawet nie wie gdzie ta droga bo łaska przeczytać o co chodzi w całym artykule ale najwięcej ma do powiedzenia.

     Miłego mieszkania w bloku ;)

   • eliia pisze:

    Dzięki Bernardo w moim codziennym życiu zawitał uśmiech :D . Normalnie zakochałam się w nim :D

  2. pszeniczny pisze:

   A co to za firma poprawiała? Niezła robota. JA potrzebuję takich fachowców żeby mi drogę dojazdową poprawili do domu. Naprawde fachowcy…

  3. eliia pisze:

   Wydaje mi się, że to bardzo, krótkotrwałe rozwiązanie i coś żeby po prostu zatkać ludziom usta. Zamiast zrobić coś co będzie mocne i trwałe jak zwykle odwala się takie coś.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes