Drogo jak w Łęcznej? O dojeniu mieszkańców słów kilka [Video]

NLFijalkowski

Z pewnością słyszeliście o łęczyńskiej drożyźnie, czy procederze „dojenia mieszkańców” przez władzę. O tych dwóch kwestiach w ubiegłym tygodniu, w programie „U Rejtana”, mówił radny Mariusz Fijałkowski(Lepsza Łęczna). Omawiany był także projekt uchwały autorstwa Lepszej Łęcznej, który dotyczy ulg w opłatach za śmieci dla rodzin wielodzietnych. Będzie poddany głosowaniu podczas najbliższej sesji rady miejskiej w środę (28.10).

O pomysłach na poprawę sytuacji, o szczegółach opisanego wyżej projektu, czy o osobach odpowiedzialnych za drenowanie portfeli łęcznian, posłuchacie w poniższym materiale. Zapraszam do oglądania:

Na najbliższej sesji, rozwiązania doczeka się również sprawa dyrektora Winiarskiego(LINK). Wybieracie się na obrady??

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Drogo jak w Łęcznej? O dojeniu mieszkańców słów kilka [Video]"

  1. ABC pisze:

   Platforma i PSL robili to samo co Kosiarski w Łęcznej. Teraz czas by jemy pokazać czerwoną kartkę. Apel w końcówce materiału trafia w sedno. Dość okradania mieszkańców !

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes