M. Fijałkowski: Informator Lepszej Łęcznej od dziś w Waszych skrzynkach! [Pobierz]

InformatorG

Już dziś w swoich skrzynkach na listy możecie znaleźć Informator Lepszej Łęcznej. Zgodnie z obietnicą kolejna garść informacji o naszych działaniach, inicjatywach oraz o poczynaniach łęczyńskiej władzy. W urzędowych mediach o tym nie przeczytacie. Piszemy jak jest naprawdę, a nie jak każe pisać burmistrz.

Co znajdziecie w Informatorze?

Między innymi: podsumowanie pierwszego roku kadencji 2014 – 2018 w wykonaniu przedstawicieli Lepszej Łęcznej, informację nt. “prostowania” sprawy diety Krystyny Borkowskiej, o urzędniku posiadającym firmę i pracującym na zleceniu urzędu, o kolejnej udanej rekrutacji w jednostkach organizacyjnych gminy, o tym kogo kryje burmistrz Kosiarski, o inicjatywach radnych Lepszej Łęcznej i co najważniejsze życzenia od radnych Lepszej Łęcznej dla wszystkich Państwa z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Aby pobrać Informator, kliknij na poniższy obrazek.


Cały wpis przeczytasz na
<< Blogu radnego Mariusza Fijałkowskiego >>

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 3 komentarzy do artykułu "M. Fijałkowski: Informator Lepszej Łęcznej od dziś w Waszych skrzynkach! [Pobierz]"

  1. Ferdynand K pisze:

   Pewnie macie swoje spostrzeżenia i jakieś przykłady z życia?
   Ja mam i wierzę w to, że wreszcie PIS i Kukiz15 wyczyszczą te układy z powiązań, kolesiostwa, czy tych pracujących na zasadzie co by tu jeszcze od miasta, czy gminy wyłudzić?.
   Dobrze by było by Sejm obecnie mający większość z PIS skrócił kadencję rządzącym w miastach i gminach i powinien nakazać przeprowadzić przyśpieszone wybory samorządowe.
   Nie jednemu by się „nogi ugięły” – co?.
   A tym co wyłudzili i wyprowadzają z kas miejskich pieniądze oszukując tym obywateli CBA, Sądy, czy Komornicy powinni zajmować majątki i ich konta bankowe.
   Dlaczego ci tzw. „cwaniacy” np. nie mają pozapisywanych na siebie majątków, domów, posiadłości, samochodów, tylko zawsze na kogoś innego -żony, babki, ciotki.
   Właśnie tą patologią w naszym kraju rządzący obecnie PIS powinno zająć się w pierwszej kolejności.
   Nadszedł koniec tego k#restwa. ;)

  2. ABC pisze:

   Pod dywanem Wspólnej Sakwy już trudno coś zmieścić. Czas wytrzepać dywanik z różnych afer.

  3. homer pisze:

   na to czekałam. Nie dajcie zamieść tematu Borkowskiej pod dywan.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes