Kosiarski: Chodnika do Tesco nie będzie, bo jest niebezpieczny [Dokument]

TescoB

Trzymajcie się mocno. To co za chwilę zobaczycie i przeczytacie, przechodzi ludzkie pojęcie.
Przyzwyczailiśmy się już do głupich czy nawet szkodliwych decyzji łęczyńskiego wodza. Ta dzisiejsza zdecydowanie należy do tych najbardziej kretyńskich, bo jak inaczej można powiedzieć o takim uzasadnieniu odmowy realizacji wniosku mieszkańców.

Jak pewnie wiecie, piesze dotarcie do Tesco na Chełmskiej to nie lada wyczyn. Od lat mieszkańcy Łęcznej proszą o przejście dla pieszych, które umożliwiłoby bezpieczne dojście do celu. Słuchając ich głosu, radni apelują do władz o wykonanie takiej inwestycji.

Pod koniec 2015 roku radni próbowali przekonać Kosiarskiego do stworzenia przejścia dla pieszych w rejonie marketu Tesco. Wtedy odparł radnym, że „odnośnie przejścia dla pieszych przy markecie Tesco na ul. Chełmskiej – nie ma i nie będzie dopóki nie będzie chodnika po drugiej stronie” (LINK)
Zatem w tym roku radni zaproponowali utworzenie chodnika, który miałby zostać sfinansowany z pieniędzy przeznaczonych na wykup nieruchomości.
Co ciekawe pomysł poparli nawet radni wąsatej koalicji. Musiał więc zostać zaopiniowany przez włodarza. I został! Poniżej zobaczycie w jaki sposób:


Macie jakieś pytania?

Pod dokumentem widnieje podpis. Czyj? Najbardziej światłego magistra inżyniera w dziejach miasta.

Chodnik będzie zagrażał bezpieczeństwu pieszych… No tak, nie od dzisiaj wiemy, że do Tesco na Chełmskiej najlepiej dojechać samochodem, a jeszcze lepiej ustawić go na dwóch miejscach na raz.

Zachodzę w głowę, za co zostaliśmy pokarani takim włodarzem?

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 5 komentarzy do artykułu "Kosiarski: Chodnika do Tesco nie będzie, bo jest niebezpieczny [Dokument]"

  1. ABC pisze:

   A po co wam chodnik do Tesco. Pan burmistrz jeździ samochodem więc wam chodnik potrzebny nie jest.

  2. rechol pisze:

   A wodociąg dało się zrobić, mimo że ponad trzy razy droższy. Łęczna miastem abstrakcji, Lublin miastem inspiracji

  3. aqq pisze:

   Do nagrody Darwina go zgłosić!!!

  4. Ferdynand K pisze:

   On się martwi skąd tu na nagrody dla swoich wykombinować, bo koniec roku aby dotknąć a nie na jakiś tam chodnik do Tesco.
   Widziałeś gdzieś u chłopa chodnik na tzw „podwórzu”, tak jak i pantofle na nogach po godz 16;00.
   Więc spokojnie,poczekajmy do wyborów – na 100% obieca, że zrobi ;)

  5. Karina82 pisze:

   Myślisz sobie, że już nic głupszego nie można powiedzieć i wtedy do głosu dochodzi on. Najmądrzejszy, najjaśniejszy :)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes