Kosiarski i Borkowska składają życzenia mieszkańcom. Kto za nie płaci?

BiuletynZyczenia

To już taka smutna łęczyńska tradycja. Jedne z bardziej majętnych osób w mieście składają życzenia świąteczne… za pieniądze podatników. Tak, Kosiarski i Borkowska ponownie opublikowali życzenia na łamach urzędowego biuletynu.
Przypomnę tylko, że w 2015 roku łęczyński wódz zarobił w samym urzędzie ponad 173 000 PLN, czyli więcej niż prezydent Warszawy. Tymczasem prestiżowa przewodnicząca z ponad 750 000 PLN na koncie, otrzymała w ubiegłym roku 66 000 PLN emerytury oraz ponad 65 000 PLN z pozostałych źródeł.
Naprawdę tak ciężko było wysupłać z tego kilka stówek na życzenia?

Tymczasem już za kilkanaście godzin trafią do Was życzenia od Lepszej Łęcznej. Bądźcie spokojni, za te życzenia radni zapłacili z własnej kieszeni.

*Dane pochodzą z oświadczeń majątkowych obejmujących 2015 rok.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 12 komentarzy do artykułu "Kosiarski i Borkowska składają życzenia mieszkańcom. Kto za nie płaci?"

  1. kpmo pisze:

   za co te pieniądze ,co to za elita,co to za priorytety ,

  2. kpmo pisze:

   tak powinni zarabiać więcej i 500+ im dajcie i h u j wie co jeszcze ,a reszta narodu , a h.u.j im d u p ę niech wegetują

  3. Kmicic pisze:

   Kolesiostwo to dopiero by było jak będzie zmiana. Co mamy obecnie w Polsce też zmianę a Kolesiostwo, Nepotyzm, Złodziejstwo było, jest i będzie. Tak samo wy obiecujecie lepiej tylko to są puste obiecanki.

   • ja pisze:

    Kmicic chyba nie pracowałeś nigdy w kopalni za czasów tego dobrego gospodarza,albo w ogóle nie pracowałeś w tejże i nie wiesz jaki on był chamski dla ludzi- pracowników, a teraz myślisz że jest lepiej??? jaki nepotyzm jest teraz , jakie złodziejstwo? ja osobiście gdybym miał coś zrobić to tylko z takimi co im ufam a nie z pozostałościami poprzedniego zepsucia i stąd się biorą zamiany byłych na obecnych.Ale ty chyba nie bardzo kumasz. kosiarskiego znam od 1985 r – czy ty tyle żyjesz???

  4. ja pisze:

   „przewodnicząca z ponad 750 000 PLN na koncie, otrzymała w ubiegłym roku 66 000 PLN emerytury( kiedyś szarpała tyle w miesiąc) oraz ponad 65 000 PLN z pozostałych źródeł”,coś mi się wydaje że przewodnicząca trochę zubożała bo kiedyś czytałem że miała 1 250 000zł na koncie, chyba zaczęła lepiej żyć i dbać o swój wygląd. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę to cudo.

  5. Kmicic pisze:

   Trzeba troszkę pokory Lepsza Łęczna, po co być takim zawistnymi, teraz okres świąteczny a wy w przewadze chyba katolicy.

   • Optymista pisze:

    Mi też trochę zaczyna już przeszkadzać ta wyciekająca zawiść i czepianie się, za przeproszeniem, pierdół. Kogo obchodzi te kilka stów? Litości.

    • Aneta pisze:

     Pani radna wspólnej sakwy. Czy ma
     Pani mieszkańców za idiotów? Niech Pani napisze jeszcze z kilku kont, to nic nie zmieni. Żygam Waszymi rządami. My płacimy podatki nie po to, byście szastali kasą. Troche pomyślunku!

     • Kmicic pisze:

      Pani Aneto jestem sobą mieszkańcem Łęcznej i trzeźwo patrzę na sytuację i zawiść i dążenie do władzy tej Lepszej Łęcznej ale po co wiem aby…… Zniszczyć to co mamy w tym miasteczku.

      • Arnold pisze:

       Co zniszczyć? Złodziejstwo? Kolesistwo? Nepotyzm? Wydawanie pieniędzy dla własnych celów? NIECH TO ZNISZCZĄ BEDZIE lepsza łęczna.

      • Optymista pisze:

       Ja również jestem OSOBĄ a nie fikcyjnym kontem jakiejś Pani radnej, mało tego, nie głosowałem na obecnego zarządcę naszego miasta więc jestem dosyć obiektywny. Trzeba umieć znosić także krytykę.

  6. Ferdynand K pisze:

   Nie wiem czy zauważyłeś Bartolu, że te życzenia są tylko od p.Przewodniczącej i p.Kosiarskiego.
   Jak się teraz czują radni Wspólnej Sprawy – nikt o nich nawet nie wspomniał – k..wa a oni ręce do góry Wam podnoszą.
   Pewnie też by chcieli dołączyć do życzeń dla mieszkańców Łęcznej a tu „kicha”
   „Olał” pan panie burmistrzu swoich.
   Jak pan z przewodniczącą spojrzy tym ludziom w oczy – gdzie u Was honor?
   A redaktora za takie niedopatrzenie należało by w d.pę kopnąć, ale pewnie tym razem nastawił się pilnie na wyszukiwanie błędów w tekście i wyszło jak wyszło.
   ps.
   Myślę, że warto by na LLE 24 pozdrowić radnych Wspólnej Sprawy – nie „pękajcie” pan burmistrz z panią przewodniczącą niebawem o was sobie przypomną. ;)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes