Kosiarski osiągnął sukces. Mieszkańcy zostali skutecznie zniechęceni.

Fotowoltaika

Tylko 13 mieszkańców zadeklarowało chęć przystąpienia do programu montażu paneli fotowoltaicznych. To skutek zeszłotygodniowego spotkania zorganizowanego przez łęczyński ratusz. Uczestniczyło w nim ok. 200 osób.
Po wysłuchaniu „fantastycznych” argumentów urzędu na temat planowanych instalacji, cześć osób zaczęła opuszczać salę jeszcze w trakcie zebrania. Jeśli to spotkanie miało na celu zniechęcenie mieszkańców, to z pewnością sie to udało.

To nie mogło się skończyć inaczej. W ościennych gminach to mieszkańcy na podstawie wypełnianych ankiet decydują czy będą montowali tańsze panele solarne, czy też droższe ogniwa fotowoltaiczne. W Łęcznej tego wyboru nie było, włodarz „postawił” na fotowoltaikę. O szczegółach urzędowego spotkania poczytacie tutaj(LINK)

Tu jest Łęczna! Tu musi być drogo!

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 3 komentarzy do artykułu "Kosiarski osiągnął sukces. Mieszkańcy zostali skutecznie zniechęceni."

  1. endi187 pisze:

   odcinać korytka

  2. Arnold pisze:

   Bezwzględnie pozbawić praw wyborczych

  3. aqq pisze:

   Pracownicy instytucji podległych burmistrzowi i ich rodziny powinni być pozbawieni praw wyborczych !!!

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes