Latarnia na środku nowego chodnika? Czemu nie! [Zdjęcia]

Uwaga! Poniższe zdjęcia nie przeszły żadnego retuszu. Są jak najbardziej prawdziwe!
Mieszkańców ul. Spacerowej przestało to już dziwić, lecz pozostali Łęcznianie z pewnością tego nie widzieli. Otóż na samym środku nowo-budowanego chodnika znalazła się… latarnia.

Tym razem jednak w odróżnieniu od poprzednio opisywanych usterek mam pewność, że władza doskonale o nich wie. Ba! Kosiarski podczas ostatniej sesji nawet wspominał o uwiecznionej na fotkach latarni. Pomyślałem więc, że to kwestia dni kiedy owo cudo zniknie z trasy nowego chodnika. Tak się jednak nie stało i wygląda na to, że tak już pozostanie.

Poniżej świeże zdjęcia opisywanego znaleziska 🙂

Tylko czekać, a za chwile latarnia zostanie pięknie obłożona kostką brukową. Potem zostaną już tylko przecięcie wstęgi, uściski rąk, wywiady no i wielki wstyd, który kolejny raz funduje władza.

Patrząc na to miasto od wielu lat, odnoszę wrażenie, że planowanie tego jak wygląda obecnie odbywało się podobnie jak na poniższym materiale:

No nie jest tak? 🙂

Udostępnij, podziel się! 😉
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  8 komentarzy do artykułu "Latarnia na środku nowego chodnika? Czemu nie! [Zdjęcia]"

  1. Arnold pisze:

   Mam się śmiać? Widziałeś taką kaszane gdzieś w innym mieście? Może w Lublinie na Placu Litewskim też tak zrobią a co? Przecież to koszt i NIE DA SIĘ. Wracaj urzedniku na Plac Kościuszki.

  2. BigMac pisze:

   Może widzieliście co się dzieje za shellem, jakiś szalony ciągnik rozwala ruderę co tam stała, ciekawe może tam jakiś nowy market lub Mcdonald’s w Łęcznej powstanie.
   Link jak to wyglądalo:
   http://lle24.pl/polityka/posesja-urzedu-miejskiego-na-chelmskiej-zarasta-krzakami-zdjecia/

  3. ABC pisze:

   Żal. Ale referat ds. inwestycji UM próbuje dorównać referatowi ds. gospodarki komunalnej. Panowie dobrze wam idzie. Ale czy lampa w chodniku przebije syf na ulicach i trawnikach?

  4. aqq pisze:

   A może to miejsce pracy dla …

  5. Arnold pisze:

   Wykonawcy płaczą że śmiechu jak układają tam chodnik

  6. Ferdynand K pisze:

   Przecież wystarczy zadzwonić do Zakładu Energetycznego powiedzieć w czym rzecz i problem zniknie.
   Może urzędnicy nie znają numeru?
   -pomogę 81 752-09-76 lub przejść do pokoju wykonawcy i powiedzieć, że ludzie się śmieją. 😉
   http://www.leczna.pl/pl/urzad_i_wladze/kierownictwo/burmistrz/

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes