[Łęczna] Sami muszą odśnieżać, a burmistrz zabiera im jeszcze pieniądze na remonty dróg!

Mija tydzień od opadów śniegu, tymczasem w najbliższej okolicy Łęcznej są jeszcze drogi zasypane śniegiem. Mieszkańcy Witaniowa i Starej-Wsi Stasin przestali prosić, nie czekają już na łaskę Włodarskiego. Sami zabrali się za odśnieżanie dróg.
Jakby tego było mało to „włodarz” postanowił uderzyć w nich po raz drugi, zabierając pieniądze z remontów dróg w tych miejscowościach.

Czy Włodarski weźmie na siebie odpowiedzialność za śmierć chorego do którego nie dojedzie pogotowie – pytają mieszkańcy Witaniowa.

Mieszkańcy zostawieni są sami sobie. Codziennie odbieram telefony ponieważ od 15:00 Urząd Miejski nie pracuje, a niestety nie ma osoby odpowiedzialnej za odśnieżanie po godzinach pracy i w weekendy – pisze sołtys Starej-Wsi Stasin

To nie ostatnie złe wiadomości dla mieszkańców. Jak poinformował wczoraj Radny Piotr Kotuła, Leszek Włodarski (zarządzeniem – bez udziału radnych) zabrał środki z remontów ulic w miejscowościach Witaniów i Stara-Wieś Stasin i przekazał je na odśnieżanie. (LINK)

No tak, ok. 200 000 złotych na nagrody dla urzędników, ponad 500 000 złotych na straż miejską, 100 000 złotych za wysiewanie łąk kwietnych i zakątek relaksu, czy ok. 70 000 złotych na aparaty fotograficzne i komputery i ok. 50 000 na promocje – na to są pieniądze. Ale jak trzeba odśnieżać, to zdejmujemy pieniądze z remontów dróg.

Na koniec jeszcze jedna informacja, dla tych, którzy uwierzyli, że konto urzędu miejskiego w Łęcznej z końcem 2020 roku było puste. To kłamstwo! Na koncie łęczyńskiego ratusza ostatniego dnia minionego roku było prawie 5,5 miliona złotych (LINK).

Dziękuję za uwagę.

O tym nie napiszą łęczyńskie pseudo-media! Aby ta informacja dotarła do jak największej liczby mieszkańców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

9 komentarzy do artykułu "[Łęczna] Sami muszą odśnieżać, a burmistrz zabiera im jeszcze pieniądze na remonty dróg!"

 1. antykos pisze:

  Ciężko mi się wypowiadać na temat naszego burmistrza, bo wydaje mi się że na tym blogu w przeszłości powiedziałem prawie wszystko, co o nim myślę, jednak wczorajszy meteriał obejrzany w Polsacie skłonił mnie do napisania poniższego zdania, bo ciężko mi uwierzyć w to, że był on zrobiony na życzenie radnych lub mieszkańców, którzy mają na względzie dobro naszego powiatu i gminy. Otóż nasz burmistrz nie jest żadnym politykiem, tylko ptakiem robiącym we własne gniazdo, a mówiąc językiem informatycznym – jest trojanem, który pozwala działać elementom szkodzącym nie tylko społeczności lokalnej ale również w wymiarze ogólnokrajowym.

 2. lubelak pisze:

  Burmistrz Włodarski szuka funduszy na odśnieżanie?!,teraz !! On jakiś niepoważny jest przed roztopami !! funduszy był trzeba szukać w styczniu, a nie kiedy śnieg będzie topniał. Teraz to powinien chodzić po studzienkach kanalizacyjnych z drutem i sprawdzać czy mają przepustowość. teraz to sobie może odśnieżyć komputer w urzędzie bo widzę do niczego innego się nie nadaje.
  Kiedy on będzie odwołany, przecież on działa na szkodę gminy!! radni zrozumcie Ludzie mają dość takiego głupiego rządzenia!!

 3. Piotrek pisze:

  A to myślicie że to tylko te wsie? Wieś Leopoldów była zasypana w pas. Częściowo poradziliśmy sobie sami a wczoraj łaskawie przyjechała koparka ale i tak musiałem iść i prosić żeby odśnieżyli. Ten burmistrz to zwykła porażka.

 4. Ciekawy pisze:

  Co trzeba uczynić żeby odwołać burmistrza??

 5. ABC pisze:

  Coś czuję, że mieszkańcy szykują już taczkę. To miasto nie wytrzyma do wyborów z takim włodarzem.

 6. Koziarz Umysłów pisze:

  Chciało się na wieś,to odśnieżać Anię marudzić.

 7. Maria pisze:

  to jest szczyt. Jak można tak potraktować mieszkańców? Komuś tu chyba włączył się tryb pan i władca

  • Michał pisze:

   Nie można powiedzieć jeżdżą tyle że pługi w gurze i nie sypią,jak zawsze pieniądze poszły,przetargi dla swoich i czego chcemy zim nie było a tu rozczarowanie przyszła

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes