Lepsza Łęczna: Autor wąsatego bloga nominowany przez Wspólnotę. Oddaj głos!

Siegieda

Szanowni! Niezmiernie miło jest nam poinformować Was o tym, że tygodnik Wspólnota Łęczyńska nominował twórcę bloga LLE24.pl i naszego kolegę Łukasza „Bartola” Siegiedę do nagrody „Człowiek Roku 2015 Powiatu Łęczyńskiego”.
„Za ostrość spojrzenia na bieg miejskich spraw. Za zasługi dla transparentności życia publicznego. Za pasję, odwagę, bezkompromisowość i – niełatwą przecież rolę osoby niewygodnej.” – czytamy w uzasadnieniu dla tej nominacji, napisanym przez Wspólnotę.

Czytelnikom wąsatego bloga, Łukasza nie trzeba przedstawiać. To on od kilku lat, codziennie patrzy na ręce łęczyńskim urzędnikom i udowadnia, że każda złotówka wydana przez administracje publiczną jest jawna i mieszkańcy mają prawo o niej wiedzieć. Gdyby nie wąsaty blog wiele urzędowych patologii, nigdy nie ujrzałoby światła dziennego, ponieważ media powiązane z urzędem z oczywistych powodów nie poruszają niewygodnych tematów.

Łukasz znalazł się w gronie 7 nominowanych. Oprócz niego w plebiscycie Wspólnoty udział biorą: Martyna Łabędzka (wolontariuszka), Bogusław Szwed (emerytowany lekarz, społecznik), Grzegorz Bonin (piłkarz Górnika), Tomasz Żuraw (trener zapaśników), Konrad Płaza (zawodnik i trener MMA) oraz Eugeniusz Misiewicz (dyrektor CK).

A teraz najważniejsze, czyli jak głosować. Mamy 2 sposoby:
1) wysłanie SMS o treści WSP.LECZNA.5 pod nr 72051 (Opłata 2,46 PLN)
2) dostarczenie wypełnionego kuponu z gazety do redakcji Wspólnoty

Głosowanie trwa do 17 lutego do godziny 12-tej.
Zapraszamy i gorąco namawiamy do oddawania głosów na Łukasza, bo tak naprawdę wszyscy jesteśmy Bartolami ;)

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby odbiorców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 8 komentarzy do artykułu "Lepsza Łęczna: Autor wąsatego bloga nominowany przez Wspólnotę. Oddaj głos!"

  1. Jan pisze:

   Siegieda człowiekiem roku potem burmistrzem miasta.

  2. ABC pisze:

   Głos oddany. Powodzenia.

  3. Ferdynand K pisze:

   Na Misiewicza dyrektora no nie, czy nie pomylono w tekście nazwiska, czy to jakieś jaja są a któż by go tak wypromował – urząd, rzecznik, czy gospodarz?
   Ale co tam.
   Łukaszu brawo za LLE24 to TY zasługujesz na to wyróżnienie i masz mój i pewnie innych czytających głos.
   Powodzenia. ;)

  4. Arnold pisze:

   Mój głos też masz.

  5. rylwszaliku pisze:

   głos oddany!

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes