Masz działkę przy „krajówce”? Nie będzie budowlana! [Audio]

ChSpacerowa (2)

Nie jest różowo! Temat planu zagospodarowania przestrzennego ciągnie się jak telenowela brazylijska.
„Z góry mówię, że jeśli ktoś ma działkę przy drodze krajowej w kierunku Puchaczowa za Łęczną, to niech nawet nie liczy, że ja tam będę projektował kilometry dróg gminnych, żeby uruchomić nowe tereny budowlane. Proszę nie mieć nadziei, proszę nie nachodzić mnie i nie próbować wymusić aby jeszcze tą jedną działeczkę na teren budowlany. To nie przejdzie!” – grzmiał Kosiarski podczas ostatniej sesji rady miejskiej.

W trakcie obrad wódz tradycyjnie został odpytany o postępy prac przy planie zagospodarowania przestrzennego gminy Łęczna. Oczywiście kolejny raz pojawiły się problemy. Tym razem jednak winna jest Dyrekcja Dróg Krajowych. Dlaczego? Posłuchajcie sami:

Oczywiście sprawdzę, czy rzeczywiście jest tak jak włodarz radnym opowiadał i w niedługim czasie opublikuje odpowiedź GDDKiA w tej sprawie. Jestem ostatnią osobą, która Kosiarskiemu uwierzy na słowo :)

PS. No patrzcie Państwo, a wodociąg do Ciechanek za 350 000 udało się zbudować… A koszty? Jakie koszty! By żyło się lepiej! :)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 9 komentarzy do artykułu "Masz działkę przy „krajówce”? Nie będzie budowlana! [Audio]"

  1. Hipolit pisze:

   To miasto nie rozwija się planowo i logicznie,może dlatego, że nasz burmistrz wie, że nie warto już się angażować, bo koniec kariery niebawem.

  2. Bodo pisze:

   Na głupoty z naszych pieniędzy to mają pomysły.

  3. Bodo pisze:

   Nasz burmistrz to poprostu t%%py i ch%%y oderwany od rzeczywistości człowiek (szeryf) ,zamiast dać ludziom możliwość budowy domów z których będzie naliczany podatek od nieruchomości który zasiliłby gminną kasę to poprostu w głowie się nie mieści , ale najlepiej dymać innych z pieniędzy którzy już są chociaż by na podatku od środków transportu który jest jednym z najdroższych w województwie i jak tu prowadzić biznes i budować się w tej zapyziałej i ustawowej kolesiowi gminie .

   Ps panie Teodor mam nadzieję że panu i pana koleżkom w niedługim czasie mocno powinie się nóżka i traficie tam gdzie wasze miejsce.

   • skun pisze:

    proszę pozwiedzajcie Turowolę. ile nowych domów SZOK, w każdym rodzina , dzieci a w Łęcznej szkoły sie zamyka !!! a ta Turowola to w gminie obok :)
    a wieszcz z Łęcznej pisze gdzies tam ” aby wyrózniac sie na tla ościennych gmin” tak wyróżniasz sie Łęczno , betonem chyba

  4. Dominiqa pisze:

   Ale za to będzie nowa iluminacja świąteczna i wszyscy będziemy mogli sobie zrobić przy niej focię!!!!!!!!!!!!! Jak możecie narzekać, trzeba być nader szczęśliwym!

  5. casablanca pisze:

   Puchaczów może? Może! Do granicy m.łęczna są budowlanki co widać.

  6. Uszol pisze:

   Bedzieta na wsi mieszkali i tyle i kisic sie w punktowcach :-)

  7. Ferdynand K pisze:

   Najlepiej będzie jak jego nie będzie.
   A on miał być gospodarz „dobry”

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes