Nietypowe ogłoszenia duszpasterskie

Baner_koscioł

Mieszkańcy, którzy w Niedzielę Palmową postanowili się wybrać do Kościoła pw. Marii Magdaleny w Łęcznej, mogli usłyszeć dość nietypowe ogłoszenia duszpasterskie(LINK).
Dokładnie chodzi o dziesiąty punkt na liście. To w zasadzie nie tyle ogłoszenie, co skarga na działalność burmistrza. Możemy w niej przeczytać:
.

Informujemy Parafian, iż Miasto działkę sąsiadującą z parafialną położoną na Pasterniku docelowo sprzedało na prowadzenie skupu złomu, przez co działka parafialna straci na wartości. Warto zaznaczyć, że będzie to 3-ci skup złomu na Pasterniku i 5-ty w Łęcznej. Działkę tę wcześniej Parafia przekazała Miastu za teren pod kościół i plebanię Parafii Św. Józefa.

Zrzut ze strony parafii(Kliknij aby powiększyć):

Przypomnę tylko, że w niedzielę wyborczą ubiegłego roku, w parafii pw. św. Barbary oraz w Ciechankach, księża odczytywali nazwisko włodarza w Kościele. Na ogrodzeniu „Barbary” przez pewien okres wywieszony był także baner wyborczy, widoczny na zdjęciu.

W sumie nie ma podstaw do zdziwienia się tą sytuacją. Kosiarski jeszcze przed wyborami pisał, że pozostanie sobą(LINK)… no i pozostał ;)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 14 komentarzy do artykułu "Nietypowe ogłoszenia duszpasterskie"

  1. lewus pisze:

   Z tego co pamiętam to na ww ogrodzeniu wisiał nie tylko baner Kosiarskigo. Uważam, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale jak widać kościół i polityka ciągle idą w parze.

  2. młody pisze:

   Ja na to patrzę jak na ofertę sprzedaży….
   ” Tano sprzedam działkę , zapraszam do składania ofert…”

  3. Ferdynand K pisze:

   Jak myślicie Który teść bardziej będzie zacierał ręce. :(

  4. obserwator pisze:

   Nie mamy nic do ukrycia. Jesteśmy instytucją transparentną, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Dlatego przekażemy w ręce mieszkańców czytelne i jawne informacje – Teodor Kosiarski burmistrz Łęcznej
   Siudania jak przepowiedziano ciąg dalszy hi hi …

  5. obserwator pisze:

   Podsumowanie-Teo robi swoje a Kuczyński będzie robił za wodzireja na swym weselichu :) Gratulacje-ogłoszenia też :D

  6. rolnik pisze:

   a jaka wymiana była za tamtą działkę z pasternika za tę przy Józefie ? łeb w łeb?, i patrzcie gruntu zbrakło na pałac paca, pac wart pałaca, ryle w klatkach mieszkają a zanoszą daninę księciuniowi do pałaca,

  7. Moby pisze:

   Kl%%%a chce zabronić działalności gospodarczej na przemysłowym osiedlu Łęcznej?? Tylko KORWIN i wolność przedsiębiorcom i wszelkiej działalności.

  8. newage pisze:

   o ale cyrk…

  9. moniq pisze:

   Lepsze ogłoszenie znalazłam. Ostatnie http://emaus.parafia.info.pl/?p=main&what=254

   • jaaa pisze:

    Doooobreee! Kuczyńska z Malkiem. Swoją drogą ojciec tego Rafała tez gdzieś przy gminie pracował, a może jeszcze robi

    • ABC pisze:

     Ścisłe kierownictwo urzędu – Sekretarz miasta, podlega mu m.in Grzegorz Kuczyński.

    • kwaczus pisze:

     Chciałbym bronić osoby Katarzyny Kuczyńskiej, to że jest spokrewniona z Grzegorzem, to nie znaczy, że jest taka sama, znam ją już trochę lat, pracowaliśmy w tej samej firmie i tak jak znam Grześka, to Kaśka jest dużo inna. Co do Rafała nie mam co się wypowiadać, bo bardzo go nie znam.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes