[Praca w Łęcznej] Starostwo szuka podinspektorów!

Praca

Aż dwie rekrutacje prowadzi obecnie starostwo powiatowe w Łęcznej. Postępowania dotyczą stanowisk podinspektora do spraw: komunikacji oraz inwestycji i funduszy zewnętrznych.
Trzeba się spieszyć! Czas na składanie aplikacji macie tylko do najbliższego poniedziałku 23.01!

Podinspektor ds. komunikacji w wielkim skrócie będzie zajmował się rejestracją pojazdów. Wymagania są tutaj z pewnością dużo mniejsze, niż w wypadku drugiej rekrutacji. Pełny opis stanowiska oraz wspomniane wymagania znajdziecie tutaj: (LINK)

Od drugiego podinspektora (ds. inwestycji i funduszy zewnętrznych) starostwo wymaga znacznie więcej. Przede wszystkim konieczne jest doświadczenie w nadzorowaniu robót budowlanych i w przeprowadzaniu inwestycji. Ważne jest także wykształcenie. Starostwo najchętniej zaprosi kandydatów po kierunkach budowlanych. Szczegółowe wymagania oraz opis czynności związanych z tym stanowiskiem znajdziecie tutaj: (LINK).

Czasu na złożenie aplikacji pozostało niewiele. W obu wypadkach trzeba dostarczyć dokumenty do 23 stycznia 2017 (najbliższy poniedziałek).
Powodzenia!
Mam nadzieję, że tym razem wygra najlepszy, a nie ten, kto ma wygrać :)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 22 komentarzy do artykułu "[Praca w Łęcznej] Starostwo szuka podinspektorów!"

  1. olo pisze:

   No i mamy to ponownie :-) Monika Mazurkiewicz- pracownica Starostwa :-) Przeszła z działu do działu… Rewelacja. BRAWO ŁĘCZNA!!! BRAWO STAROSTO, BRAWO URZĘDASY!!! MAFIA!!!

   • Kalina pisze:

    ale skąd wiedział „a to psikus”, że akurat Pani Monika będzie najlepsza?
    a może polityka kadrowa starosty idzie w parze z oczekiwaniami społeczeństwa skoro masa masa internetowa wytypowała właściwą osobę?
    Pytanie zasadnicze komu należą się gratulacje?
    Wygranym forumowiczom czy rekrutowanej :) :) :)

  2. A to psikus pisze:

   Monika Mazurkiewicz

  3. betka pisze:

   Wiadomo już kto wygrał?

  4. lusesita89 pisze:

   a ja wiem Monika M. :) są nagrody? :P

  5. Janusz pisze:

   Znow ktos powiązany z PSL dostanie prace ;) ?

  6. 123 pisze:

   Są juz jakieś typy na te stanowiska?
   Onegdaj brałam udział w „rekrutacji” i wiem na 100%, że wygrywają osoby z polecenia (mimo moich spełnionych warunków, znajomości ustaw, doświadczenia, etc, a osoby z polecenia- nie), a przypadkowe osoby (z zewnątrz) nie są wręcz nie mile widziane….

   Ale w sumie po co me żale – to tajemnica poliszynela

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes