[Puchaczów] Małżeństwo zatruło się czadem. Mężczyzna nie żyje!

Niestety nowy rok rozpoczynamy smutną informacją. Zdarzenie o którym mowa, miało miejsce w Puchaczowie, minionej soboty 2 stycznia.
Po godzinie 9:00 służby ratunkowe, zostały powiadomione o mozliwości zatrucia się czadem przez dwie osoby. Po kilku minutach na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, strażacy oraz policja.

Niestety pomoc dla 62-letniego mężczyzny przyszła zbyt późno. Jego życia nie udało się uratować. Żona mężczyzny została odwieziona do szpitala.

Strażacy potwierdzili obecność czadu w budynku. Ze wzstępnych ustaleń wynika, że tlenek węgla wydobywał się z pieca centralnego ogrzewania.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "[Puchaczów] Małżeństwo zatruło się czadem. Mężczyzna nie żyje!"

  1. Patryk pisze:

    Cichy zabójca… Niestety stare piecyki gazowe (szczególnie te umieszczane w łazienkach) są potwornym zagrożeniem. Nowoczesne „junkersy” mają już nowoczesne systemy zabezpieczeń. W wielu domach pracują jednak jeszcze stare urządzenia.

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes