Ratusz ściemnia czy zmienia zdanie w sprawie nagród dla urzędników? [Dokument]

Zdrada miasta

Po orzeczeniu SKO uchylającym decyzję burmistrza, w której odmówił on podania do publicznej wiadomości, informacji o wysokości nagród pieniężnych wypłaconych w ostatnich latach łęczyńskim urzędnikom, oczekiwałem kolejnej odmowy. Tak się jednak nie stało. Jak wynika z przesłanego do mnie pisma, ratusz postanowił ponownie zweryfikować możliwość udzielenia takiej informacji. Czy rzeczywiście chodzi o zmianę filozofii urzędu, któremu nie po drodze z jawnością, czy może kolejny raz mamy do czynienia z grą na czas?

Poniżej pełna treść przesłanego pisma:

Na decyzję urzędu przyjdzie nam poczekać do 16 listopada. Cóż, jak mawia klasyk, taki mamy klimat pracy w ratuszu ;)

PS. W wypadku kolejnej odmowy, sprawą decyzji zajmie się wojewódzki sąd administracyjny.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 8 komentarzy do artykułu "Ratusz ściemnia czy zmienia zdanie w sprawie nagród dla urzędników? [Dokument]"

  1. aqq pisze:

   http://wiedzoholik.pl/czy-da-sie-zyc-bez-mozgu/

   takie tam dziś znalezione i oddające całą prawdę o układzie z Pl. Kościuszki

  2. Dejot pisze:

   Czy ja tam widzę „Łęczna, 15 październik 2015 r.” ? 15 październik ? Nie wierzę. Ja bym zasugerował powrót do szkoły temu kto się pod tym podpisał. Zapewne burmistrz będzie tłumaczył, że to tylko literówka.

   • Ferdynand K pisze:

    @ Dejot!
    Od kogo TY oczekujesz poprawnej pisowni?
    Teraz się każe straży miejskiej „Kobity” sprzedające jajka z pod Tesco przeganiać a kiedyś takie jajka potrafiły załatwić przepchnięcie z klasy do klasy i nawet tytuł przed nazwiskiem zdobyć.
    Dziś jest inaczej szkoły się przenosi lub likwiduje a za wybitne osiągnięcia w nauce uczniom „Zamoja” mówi, że nie ja, tylko kto inny powinien płacić.
    Widzisz Dejot jakie mamy czasy, pisma wysłanego z urzędu do Bartola już nie potrafią nawet bez błędnie napisać, ale za wybitne osiągnięcia w pracy swoim wybrańcom dobrze płacą.
    Miejmy cichą nadzieję, że od 25.października panie „pisaŻu” coś się w Polsce a może i Łęcznej zacznie powoli zmieniać. ;)

  3. antykosa pisze:

   Bartol pisze:
   18 października 2015 o 19:33

   Obiecuje, że następny top news będzie pozbawiony wąsatej facjaty ;)
   ………….. nadal czekam, pozdrawiam……..

  4. ABC pisze:

   Jestem pewny, że jak ujawnią ten wykaz nagród zobaczymy tam kilka ciekawych nazwisk i kwot. Już teraz proponuje te nazwiska, które zostaną ujawnione zestawić z kampanią wyborczą – kto wspierał Kosiarskiego.

  5. Ferdynand K pisze:

   To Kosiarski nie wie którzy z jego ludzi pełnią funkcje publiczne?
   Czego tak naprawdę się obawia, by mieszkańcy nie dowiedzieli się czegoś ciekawego o przepływie pieniędzy w urzędzie? ;)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes