[Rekrutacja w ratuszu] Czytelnicy znowu trafnie wytypowali zwycięzcę naboru!

nepotyzm

Kto oczekiwał niespodzianki i zatrudnienia bez zarzutów o nieuczciwie przeprowadzony konkurs, ten znowu jest zawiedziony.
Zgodnie z przewidywaniami czytelników (z 22 lipca) stanowisko do spraw dowodów osobistych w referacie spraw obywatelskich zostało powierzone Pani Katarzynie Kosowskiej. To już kolejny nabór w łęczyńskim urzędzie, kiedy zwycięzca jest znany w momencie ogłaszania konkursu.
Przypomnę tylko niedawny konkurs w starostwie powiatowym (LINK)

Poniżej screen pokazujący komentarze do wpisu o ogłoszonym konkursie (LINK).

Ciekaw jestem czy w tym wypadku także usłyszymy tłumaczenia urzędu, że konkurs został przeprowadzony z zachowaniem wszystkich standardów :)

W najbliższych dniach poprosze magistrat o przesłanie protokołu z konkursu. Sprawdzimy czy ktoś poza zwycięzcą wziął udział w tym naborze, czy może czytając powyższy komentarz, dał sobie spokój, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

By żyło się lepiej, by żyło się lepiej :)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 13 komentarzy do artykułu "[Rekrutacja w ratuszu] Czytelnicy znowu trafnie wytypowali zwycięzcę naboru!"

  1. AQQ pisze:

   Pani Katarzynie gratuluję ciekaw jestem czy rano będzie mogła spojrzeć w lustro?

  2. Kalina pisze:

   Bartolu, a może jest właśnie niespodzianka
   nabór mógł wygrać Henio Smolarz, a nie wygrał ;)

  3. Martin pisze:

   Jesli dostaniesz prace bez znajomosci ( w co osobiscie watpie ) bedziesz pod obserwacja. Cala zaloga bedzie szukac twoich rodzinnych koneksji. Jesli ich nie masz to masz trudniej uzyskac awans I inne tego typu. Nazwe to brzydko: „inna swinia w zagrodzie, panu w wyborach nie pomoze” ;-)

  4. Kalina pisze:

   robota w Starostwie albo UM Łęczna jak to pięknie brzmi nawet :) powyborcze zatrudnienia w starostwie są jak kulą w płot, radni zmienią się za 2 lata a ich pociotki na urzędzie zostaną i karm podatniku tą elitę!
   Bartolu, najgorsza jest ta bezradność, że wszystko się dzieje na naszych oczach a tak naprawdę niewiele można zrobić :(
   może trzeba zmienić sposób myślenia i zapytać po zatrudnieniu takiego urzędasa co on tam robi?
   nowy budynek przy starostwie stoi pusty, tylko patrzeć jak zaczną tam wpychać kolejnych urzędasów

   • s.o.s. pisze:

    No właśnie! Może trzeba zmienić sposób myślenia?!? Takie uogólnienia i stereotypy to już zamierzchłe czasy. Nie sądzisz? Poza tym skoro chcesz iść tak do przodu i zmieniać myślenie, to może lepiej się zorientuj do kogo należy „nowy budynek” przy starostwie (bo na pewno nie do starostwa). Wobec czego stereotypowych urzędasów tam nie znajdziesz.

  5. Arnold pisze:

   Chyba muszę grać w totolotka. Taki strzał na chybił trafił ;-) i trafił. Gratuluję pani Katarzyno nie zawiodła mnie pani.

  6. Aneta pisze:

   To pewnie przypadek… Taki sam jak stanowisko w mopsie dla żony Kuczyńskiego.

  7. olo pisze:

   Nie ma już nad czym debatować. Nie warto składać podań do tych zasranych urzędów, szkoda papieru na wszystkie oświadczenia, zaświadczenia- sterta do spalenia… Banda niekompetentnych urzędasów. W starostwie też się nieźle dzieje, nowe twarze bez wykształcenia…porażka!!!

  8. lola pisze:

   a w starostie tylko patrzeć jak inspektorem ds. zamówień publicznych zostanie Pani Edyta Sz.- od tak taki awansik, w końcu na rekrutację dostała sie jedna osoba ale ze względu na „brak doświadczenia w zakresie procdedur przetargowych realizowanych w starostwie..” została odrzucona pomimo że spełniała wymagania – w tym „3 lata stażu pracy w zakresie zadań z zakresu zamówień publicznych” – jakm można nie znac procedur przetargowych przy takim doświadczeniu?? Banda oni myślą że ludzie są aż tak głupi?? czasy się zmieniły … Szkoda tylko Pani, która poświęciła swój czas.

   • Jurek pisze:

    Można i 15 lat pracować w zamówieniach publicznych i nie mieć doświadczenia.Ustawy zmieniają się kilka razy w roku i często jest jakaś kumata w biurze która poprawia bzdury które naskrobali starsi fachowcy (inspektorzy).

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes