Soboń i Czelej otworzyli łęczyńskie biuro poselskie i senatorskie!

ASobon

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, dzisiaj po popołudniu zostało otwarte łęczyńskie biuro posła Artura Sobonia i senatora Grzegorza Czeleja.
Podczas otwarcia obecni byli radni powiatowi, miejscy oraz z gmin Powiatu Łęczyńskiego. Nie zabrakło członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.
Już we wtorek (15.03) od godz. 10 do 15 odbywać się będą pierwsze przyjęcia interesantów przez pracowników biura.
Biuro mieści się w Łęcznej przy al. Jana Pawła II 98, wejście od strony deptaka (przy sklepie z garniturami).
W biurze dyżurować będą radni powiatowi oraz radni z Rady Miejskiej w Łęcznej, w tym z klubu Lepsza Łęczna. O harmonogramie dyżurów wkrótce poinformujemy.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 10 komentarzy do artykułu "Soboń i Czelej otworzyli łęczyńskie biuro poselskie i senatorskie!"

  1. Kalina pisze:

   nie przekonuje mnie ten poseł ani ta opcja polityczna, wolę konkrety tak jak poseł Kulesza w Milejowie. Potrzebna jest właśnie praca u podstaw taka jak z umorzeniami a nie ogólniki jak budowanie w każdej gminie strzelnic, to ma tylko HASŁO!

  2. Arnold pisze:

   Może dopiero od następnego tygodnia.

  3. gorg pisze:

   O makabro! koniec Łęcznej! szybko pisowcy wykończą to miasto!

   • Eustachy pisze:

    GORG zapewne najlepszy dla ciebie jest obecny fenomen „zasłużony dla łęczyńskiej oświaty” zasiadający w ratuszu wraz z jego klakierami z hasłem na ustach „nie da się”.
    Żenada !!!

    • Edi 2 pisze:

     Soboń pomógŁ Świdnikowi z helikopterami pomoże i łęcznej

     • Eustachy pisze:

      Przetarg na śmigłowce jeszcze w toku a ty Edi jak zwykle biadolisz.

     • czytelnik pisze:

      A w jaki sposób Pan Soboń pomógł Świdnikowi, to były huczne hasła aby się dostać do władzy, przetarg jest przed podpisaniem umowy. Ciekawe czy go unieważnią i zadrą z Francuzami przed szczytem NATO, którzy już powiedzieli, że jeśli go anulują to będzie to decyzja polityczna, będziemy mieli Niemców, Francuzów i pewnie Amerykanów za TK nieprzychylnie nastawionych do nas i co wtedy Pan Soboń powie. A jeśli nawet unieważnią to muszą ogłosić nowy, wątpię aby wygrał Świdnik największe szanse pewnie będzie miał Mielec z BLACK HAWKAMI . Poczekajmy jeszcze trochę zobaczymy co będzie działo, będzie ciekawie.

  4. Bożena pisze:

   Witam,
   Jest nieprawdą, że we wtorek (15.03) od godz. 10 do 15 będą pierwsze przyjęcia interesantów przez pracowników biura, ja osobiście byłam o godz.12:30 i pocałowałam klamkę.

  5. ja pisze:

   I bardzo dobrze,- nareszcie pozdrawiam..

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes