Tak od kilku dni wygląda plac przy ul. Staszica! Kosiarski wstydź się! [Zdjęcia]

Śmietnik 1

Nie przewidzieliście się. To nie przedmieścia jakiegoś miasta w Bangladeszu. Właśnie tak po 4 latach od oddania, wygląda kiełbasa wyborcza Kosiarskiego. To skwer przy ulicy Staszica. Tak, tak, w bloku obok mieszka człowiek odpowiedzialny za propagandę ratusza oraz za przyjmowanie 6000 PLN z kasy Starostwa za przewodniczenie komisji, której nie było. Zgadliście, chodzi o urzędniko-radnego, tego od żony w MOPSie.

Jeśli nie pamiętacie, warto przypomnieć, że filozof z Polnej był w 2014 roku tak bardzo wystraszony utratą stołka, że ów plac zabaw był budowany nawet w niedzielę(LINK). Dzisiaj, po czterech latach, ta inwestycja (podobnie jak wszystkie inne) dzielą smutny los doliny dinozaurów(LINK). Wybory się skończyły, władza ma was w… no wiecie. Popatrzcie zatem na ten mały skrawek:


To co widać na powyższych zdjęciach ale i co co dzieje się w łęczyńskich altanach śmietnikowych, to również wypadkowa tego, co dzieje się w łęczyńskim PGKiM. To oczywiście temat na osobny wpis ale już teraz mogę Wam powiedzieć, że w komunalnej dzieją się coraz ciekawsze rzeczy. Oczekuję własnie na potwierdzenie, ile osób odeszło tam w ostatnim czasie z pracy, a ile obecnie przebywa na zwolnieniach lekarskich. W cieniu tych odejść jest jeszcze postępowanie dotyczące mobbingu. Tzw. łęczyński wąsaty standard. To szambo w końcu wybiło!

Kosiarski skończ! Wstydu Łęcznej oszczędź!

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 8 komentarzy do artykułu "Tak od kilku dni wygląda plac przy ul. Staszica! Kosiarski wstydź się! [Zdjęcia]"

  1. al pisze:

   A jak wygląda ścieżka rowerowa i ścieżka nad Świnką…
   I tak to jest co roku panie Kosiarski.
   Szanownemu w głowie tylko park na odludziu gdzie nie zagląda nawet pies (koń) z kulawą nogą?…
   P.S. Temu panu już dziękujemy i dużo zdrówka na emeryturze życzymy.
   I jeszcze: a gdzież to pańskie oświadczenie majątkowe za 2017?

  2. al pisze:

   A jak wygląda ścieżka rowerowa i ścieżka nad Świnką…
   I tak to jest co roku panie Kosiarski.
   Szanownemu w głowie tylko park na odludziu gdzie nie zagląda nawet pies (koń) z kulawą nogą?…
   P.S. Temu panu już dziękujemy i dużo zdrówka na emeryturze życzymy.

  3. axa pisze:

   To ci sami co się reklamowali na banerach lubelskiego stadionu???
   :) :) :)

  4. Medyk pisze:

   Ten specjalista z PGKIM mobingował ludzi w Ł.Energetyce ,jak widzę w PGKIM robi to samo.Ludzie nie dajcie się.Dość poniżania.

   • Onyks pisze:

    Wykopali go z łęczyńskiej a tu dalej robi to samo. I nic nikt nie może z tym zrobić? Włodarz tak na to spokojnie patrzy? Czy na takich „ludzi” rzeczywiście nie ma mocnych?

  5. Ferdynand K. pisze:

   Dziś jeszcze sprawy miejskie są olewane przez gospodarza, bo do wyborów zostało parę miesięcy.
   Weźmie się do roboty jak poczuje na garbie oddech kontrkandydata.
   Panie Kosiarski nie rób pan wstydu – upały na dworze a w koszach i dookoła SYF – jak wyjść w niedzielę na spacer?

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes