Targowisko miejskie w śniegu. Kupcy: Za co im płacimy? [Dużo zdjęć]

zimowe targowisko (7)

Kupcy, którzy przyjechali dzisiaj na targowisko w Łęcznej przecierali oczy ze zdziwienia.
„Śnieg na całym placu, nikt nie pofatygował się by w dzień handlowy jakim jest poniedziałek odśnieżyć plac, by można było rozłożyć stragany i zrobić dojście kupującym” – napisała jedna z obecnych tam osób.

Odśnieżaniem miejsc pracy zajęli się (co widać na poniższych fotografiach) sami kupcy, którzy oczywiście muszą uiszczać opłatę za handel w tym miejscu.

W sumie kto to widział, żeby w styczniu padał śnieg. Łęczyński urzędnik niczym drogowiec ze sławnego powiedzenia jest nieustannie zaskakiwany przez złą zimę.

Poniższe zdjęcia zostały wykonane ok. godziny ósmej. Tak, wiem urząd i tak stwierdzi, że to oczywiste kłamstwo i manipulacja, a zdjęcia to zwyczajny fotomontaż. Zatem oglądajcie:

Zasłużony dla miasta, zasłużony dla łęczyńskiej oświaty, włodarzowi ewidentnie brakuje tytułu zasłużony dla mieszkańców. Kto wystruga ziemniaczany order? Ja się brzydzę :)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 6 komentarzy do artykułu "Targowisko miejskie w śniegu. Kupcy: Za co im płacimy? [Dużo zdjęć]"

  1. Lalek pisze:

   Jest i drugie targowisko w Łęcznej.zawsze jest tam odsniezone, muzyka gra, swiatlo sie swieci, mozna przymierzyc i sprzedawcy sa mili.

  2. BODO pisze:

   RODEX KOPARKI NIE ODPALIŁ :(

  3. Ferdynand K pisze:

   Kiszka niesamowita, ale ul.Polną na pewno odśnieżają.
   Teraz może są zajęci nominacjami do medali i zapomnieli.
   A kupcy widząc dziadostwo olali ich i dali radę sami. ;)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes