W najbliższą niedzielę głosuj na Konfederację! Wybierz listę nr 1!

Natalia

Jeśli zastanawiasz się czy iść w niedzielę na wybory i na kogo oddać swój głos, ten wpis jest własnie dla Ciebie! Zdarza się, że w wiadomościach wysyłanych na wąsatą skrzynkę pytacie wprost o moją rekomendację na zbliżające się wybory. Pozwolę sobie zatem na odrobinę prywaty :) Dla tych, którzy mnie znają, nie będzie zaskoczenia. Swój głos oddam na Konfederację Korwina Brauna Liroya i Narodowców. Jeśli chodzi o kandydata, którego mógłbym polecić, będzie nim Natalia Wiślińska. Poniżej krótka wiadomość/informacja od Natalii.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego kandyduję z 4 miejsca z ramienia Konfederacji w okręgu lubelskim.

Z wykształcenia jestem politologiem. Ukończyłam również prawo i bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Jestem doktorantką nauk o polityce. Pracowałam jako nauczyciel akademicki, a obecnie zajmuje stanowisko redaktora portalu wMeritum.pl.

Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, ponieważ chcę walczyć o silną pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Uważam, że mamy prawo do prowadzenia suwerennej, podmiotowej polityki.

W Europie panuje deficyt tradycyjnych wartości. Chcę, aby były one wyraźnie artykułowane na forum Parlamentu Europejskiego.Czas skończyć z przerośniętą biurokracją, ograniczaniem wolności i promocją szkodliwych ideologii.

Czas na głos rozsądku w Parlamencie Europejskim!
Natalia Wiślińska

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "W najbliższą niedzielę głosuj na Konfederację! Wybierz listę nr 1!"

  1. Pandzioch pisze:

   A ja głosuję na Zbigniewa Bujaka z listy nr 2 :D

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes