W najbliższy czwartek Lewicobus przyjedzie do Łęcznej!

Lewicobus

Lubelska Lewica pragnie zaprosić mieszkańców Łęcznej na spotkanie z działaczami i kandydatami Lewicy do sejmu z Okręgu Wyborczego nr 6. W najbliższy czwartek 3 października o godzinie 8:30 na łęczyński deptak (w pobliżu Hotelu Secession) przyjedzie Lewicobus. Obecni będą kandydaci na posłów, m.in. dr hab. Tomasz Kitlinski – wykładowca UMCS, a także Magdalena Długosz, również wykładowca akademicki.

Celem spotkania będzie zapoznanie mieszkańców z programem Lewicy przekazanie informacji o koniecznych zmianach w polskiej polityce. Chcemy pokazać, że mniejsze miejscowości nie muszą być pomijane w wielkiej polityce.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do dyskusji razem z naszymi kandydatami
Pamiętajcie, że łączy nas przyszłość.

Spotkanie organizuje przedstawiciel Lewicy w Łęcznej – Hubert Znajomski

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 6 komentarzy do artykułu "W najbliższy czwartek Lewicobus przyjedzie do Łęcznej!"

  1. Pandzioch pisze:

   Było nieźle. Dzwoniłem do Łęczyńskich pseudomediów, ale oni nie chcieli przyjść; albo głupio się tłumaczyli. Pytali o szczegóły, ale nawet nie zadeklarowali czy będą. Niemniej jednak byliśmy i się pokazaliśmy :)
   http://uwielbiampandy.blogspot.com/2019/10/o-7-rano-pod-lubelskim-zamkiem-druzyna.html

  2. Mieszkaniec pisze:

   To lewica chce zamykać kopalnię ??

  3. Pandzioch pisze:

   Cieszę się, że Łęczna nie będzie pominięta przez Lewicę, czego się bardzo obawiałem :)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes