Wysypisko w środku łęczyńskiego osiedla! [Zdjęcia]

20131222_124652

Przy ulicy Obrońców Pokoju w Łęcznej, zaczyna tworzyć się wysypisko. Sygnały w sprawie wyglądu tego śmietnika, otrzymywałem już kilkukrotnie. Wczoraj jedna z czytelniczek bloga, nadesłała zdjęcia. Na taki obrazek patrzą co weekend mieszkańcy ulicy Obrońców Pokoju. Najwidoczniej władza i zarządcy spółdzielni nie widzą lub nie chcą widzieć problemu.

Zwykle tak duża ilość śmieci zbiera się właśnie w weekend. Dzieje się tak już od czasu gdy ten śmietnik powstał. Czy PGKiM nie może odbierać śmieci sobotnim popołudniem – pyta czytelniczka.
O ile zimą przeszkadza właściwie tylko widok za oknem, to w wakacje dochodzi jeszcze niesamowity smród. Przecież obok śmietnika jest blok w którym mieszkają ludzie! – dodaje

Idą święta, a więc wolnych dni będzie jeszcze więcej. Czy oznacza to, że mieszkańcy Obrońców Pokoju utoną w śmieciach? Okaże się niebawem.

W jaki jeszcze sposób należałoby dobremu gospodarzowi unaocznić sytuację tak, aby zwlókł łaskawie „4 litery” z fotela i zaczął działać? Te zdjęcia to nie „fotoszop”, w takim otoczeniu żyją mieszkańcy os. Niepodległości. Mam też nadzieję, że rozwiązanie tego problemu nie przerasta pana możliwości.

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 6 komentarzy do artykułu "Wysypisko w środku łęczyńskiego osiedla! [Zdjęcia]"

  1. Arosik pisze:

   Gdybyś zobaczył co sie wczoraj kolo 18 dzialo przy Gorniczej 5 to wgl juz byś zwątpił.

   • Bartol pisze:

    Jeśli to możliwe, zrób proszę fotki. Inaczej urzędowy departament propagandy będzie utrzymywał, że sprawy nie ma, że to tylko przywidzenia ;)

    • pszeniczny pisze:

     Na Armii Krajowej 3 to wczoraj koło 14 śmietnik mało nie eksplodował. Jak tam chciałem wejść to powiedziałem ” o kur** „, ale widok wow. Obiecuje, że w tą niedzielę zrobię kilka fotek.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes