[Centrum] Eko-chodniki powracają! [Zdjęcia]

Chodnik3

No może z tym centrum to trochę przesadziłem ale co tam… Wzorem poprzedniego roku, w obecnym również pojawiły się eko-chodniki. Tym razem nie są to obrzeża czy peryferia. Rzecz dzieje się w centralnym punkcie miasta, w okolicach budynku poczty na Al. Jana Pawła II. Mowa o chodniku prowadzącym z poczty w kierunku krajówki (DK82).
Da się? Jak widać w Łęcznej nie ma rzeczy niemożliwych ;)
Dzięki uprzejmości czytelnika wąsatego bloga, możecie podziwiać ten łęczyński cud natury w całej okazałości. Jest szansa że chodnik widzicie ostatni raz. Za chwile szczelnie pokryje go zielony dywan.

(Kliknij na wybranym zdjęciu, aby je powiększyć)

Być może za chwilę pojawią się argumenty w stylu „to chodnik GDDKiA, poczty etc.” – będą raczej nie na miejscu. Mamy przecież jednego gospodarza w mieście, który posiada niezbędne narzędzia do tego aby przywrócić porządek na danym terenie [Przykład]. Ktoś mógłby powiedzieć „ale to musi potrwać”. No tak – w czasach gdy latamy w kosmos, a operacje na otwartym sercu są codziennością, przestawienie zwykłego śmietnika (na kółkach) trwa w Łęcznej ponad 3 miesiące(LINK). Bycie urzędnikiem to nie praca, to stan umysłu ;)

Swoją drogą przeczytałem gdzieś, że opisanie takiej eko-sytuacji (jak powyżej) na blogu (lub w innym medium) powoduje konflikt z urzędem. Nie mam wątpliwości, że takie bzdury może pisać jedynie pracownik wspomnianego urzędu. W rzeczywistości to właśnie nieróbstwo urzędników jest powodem konfliktu z mieszkańcami. Nigdy na odwrót! I przy tej wersji pozostańmy… ;)

Na koniec filmowy komentarz:

Podobało się? Kliknij przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 4 komentarzy do artykułu "[Centrum] Eko-chodniki powracają! [Zdjęcia]"

  1. hanibal-man pisze:

   Tu nie chodzi o chodnik którym rzadko ktokolwiek chodzi ale o fakt dbania o wygląd naszego miasta.

  2. newage pisze:

   to że Ty Rysiu chodzisz jak to określiłaś „mało chodzi” to nie oznacza że ktoś nie korzysta z tego chodnika

  3. Bartol pisze:

   Jeśli temat jest przesyłany od mieszkańca, który dodatkowo zadaje sobie trud wykonania zdjęć, to oznacza dla mnie, że jest to ważne i będę pisał o takich sprawach. Jeśli zaobserwowałeś coś podobnego w Twojej okolicy, daj znać. Z pewnością zajmę się sprawą. ;)

  4. rysia pisze:

   Nie macie ciekawszych tematów tylko zajmowaniem się takimi pierdołami przeciesz tym chodnikiem mało chodzi

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes