Czołówka na DK82 – 3 osoby ranne. Objazd!

DK82

Kierowcy poruszający się trasą DK82 Lublin -> Łęczna muszą przygotować się na duże utrudnienia w ruchu. Po godzinie 16, na łuku drogi (przed odcinkowym pomiarem prędkości), doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych Opel i Kia.
W wyniku zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala. Najbardziej poważnych obrażeń ciała doznała kobieta jadąca samochodem marki Kia.
Na miejscu pracują trzy zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

W rejonie zdarzenia droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Kijany. Na miejscu pracują funkcjonariusze łęczyńskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 3 komentarzy do artykułu "Czołówka na DK82 – 3 osoby ranne. Objazd!"

  1. ABC pisze:

   Wszystko przez tego Tuska :)

  2. janusz pisze:

   No niestety informacja przeredagowana z lublin112 ale ma wieblad!!! Wypadek mial miejsce (jadac od strony Lecznej) na zakrecie przed odcinkowym pomiarem predkosci. a nie jak piszecie na łuku drogi (zjazd na Kijany. Pozyskaliście redaktora z Leczynskiej konkurencji ;) ?

   • Bartol pisze:

    Otrzymałem maila z informacją i fotkami od czytelnika. Na zamieszczonej fotce widoczne jest miejsce zdarzenia. (zmieniłem opis) Dzięki!

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes