Czy asfalt na Szkolnej „wyrośnie” sam ? ;)

Szkolna2

Nieczęsto zdarza się, aby w tej samej sprawie napisało do mnie kilku czytelników wąsatego bloga. Tym razem stało się właśnie tak, że otrzymałem kilka zgłoszeń z których wynika, że łęczyńscy urzędnicy czekają aż asfalt przy ulicy Szkolnej wyczaruje się sam. Prace (w obrębie szkoły „dwójki”) w związku z którymi powstał ubytek w jezdni, prowadzone były na początku wakacji. Niestety do dzisiaj asfalt w tym miejscu się nie pojawił.

„Myślałem że ulica (zjazd i kawałek kostki) zostaną doprowadzone do poprzedniego stanu dlatego wcześniej nie robiłem zdjęcia, jednak nie da się. Jeżeli tak wszystkie ulice będą naprawiane ….to szkoda komentować”

– pisze czytelnik

Poniżej zdjęcia opisywanego odcinka wykonane 8 września 2014, które (jak wynika z treści maila innego internauty) dzisiaj również pozostają aktualne.

Wybory za pasem, Kosiarski zaczął już nawet obiecywać to, co jeszcze kilka miesięcy temu nie przechodziło mu przez gardło, a dziura jak była, tak jest.

Być może komuś w urzędzie zależy na tym aby kamień „wystrzelony” spod opony wyjeżdżającego auta uszkodził jakiegoś ucznia? Z każdym dniem ta „szansa” wzrasta.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 3 komentarzy do artykułu "Czy asfalt na Szkolnej „wyrośnie” sam ? ;)"

  1. peka pisze:

   przyjmując logikę „świty burmistrza” skoro chodniki zarastały to dlaczego nie asfalt? może to jest zakład doświadczalny p. Kosiarskiego :D ??

  2. Ferdynand K pisze:

   Widzicie sami ten człowiek już nie panuje nawet nad takimi obowiązkami w mieście.
   Nałożyło się wam teraz tematów przed wyborami, bo nic nie robiono przez te lata a teraz się nie wyrabiacie na zakrętach co? :(

  3. newage pisze:

   Pewnie że wyrośnie nawet zaczął kiełkować te kamyczki to mały asfalcik z którego wyrośnie dobry, porządny asfalt.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes