Czytelnik: Koszą i zostawiają syf. Plac Zabaw nadal zarośnięty! [Zdjęcia]

Wierzbowa (2)

Około godziny 8-mej rano, mieszkańcy bloków przy ul Wierzbowej usłyszeli warkot kos do przycinania zieleni. To dobry znak, bo i trawie i żywopłotom przyda się strzyżenie – myśleli. Wybiła 15-ta, a po „ogrodnikach” nie było już śladu. No może nie do końca nie było, bo na chodnikach pozostały skoszone części żywopłotu, po których muszą przejeżdżać rodzice z dziecięcymi wózkami oraz rowerzyści.
Poniżej kilka zdjęć obrazujących opisywany chodnik w południe oraz późnym wieczorem. Różnicy oczywiście nie widać:

Mam nadzieję, że rano widoczne pozostałości zostaną uprzątnięte. Ta nadzieja wynika z faktu, że prace nie były wykonywane przez łęczyński urząd.

Przy okazji tego wpisu wracam do zarośniętego placu zabaw, którego fragment widzieliście w ostatnim wpisie. Niestety niek odpowiedzialny za ten teren nie pokusił się, żeby przywrócić go do należytego stanu. Publikuję więc zdjęcie, które pozwoli zlokalizować „zgubę”.

Może konie włodarza mogłyby skorzystać i popaść się na tej „łące”. Dzieci jak widać, dały sobie spokój z zabawą w tym miejscu.

Panowie „kosiarze” przypominam. Jakość, nie jakoś!

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 7 komentarzy do artykułu "Czytelnik: Koszą i zostawiają syf. Plac Zabaw nadal zarośnięty! [Zdjęcia]"

  1. Bodo pisze:

   Witam,

   Mam prośbę do Ferdynanda , a mianowicie sprawdź miejski bip i zobacz kto wygrywa prace tego typu dla um ja widzę tam klikę z PARKO czyli synusie i córusia właścicieli owej firmy moim zdaniem to oczywista ustawka, pana z Rodexu wykiwali i sami łyknęli urzędowy torcik.

   Pozdr.

   • Franz pisze:

    Pan z Rodexu wygrywa inne przetargi i tak się uzupełniają. Ale kiedyś kroplówka się odetnie i zobaczymy co wtedy. Odejście Kosiarskiego skończy to wszystko

   • Ferdynand K pisze:

    Witam.
    Wszyscy widzimy te układy, ale żeby jeszcze te dupki rzetelnie wykonywali swoje zadania a oni robią wszystko na odpi….. .
    A miasto, czyli MY musimy im płacić. a oni już przywykli i na jakość nie patrzą – zwyczajnie olewają nie przykładając się do swojej roboty.
    Dla przykładu . Ten gość tzw. operator ciągniczka jak kosi ma nie naostrzone noże i zamiast trawę kosić młóci i wałuje – za dwa dni wszystko wstaje i efektów koszenia już nie widać a zapłacić firmie trzeba.
    Urzędasie przejdź zobacz, czy ta robota zlecona jest dobrze wykonana i dopiero zapłać.
    Mam nadzieję, że doczekam czasów, że za bubel, czy nie dopatrzenie urzędnik zapłaci ale z własnej kasy.
    Ale do tematu.
    Ten teren co widzimy na zdjęciach jest po wycince żywopłotu pozostawionego na chodniku a to jest już teren S.M. BATORY. Widocznie tego dnia nie zdążyli już zabrać, ale na sobotę i niedzielę było już czysto.
    - Ostatnie zdjęcie.
    Plac zabaw – piramida do wspinaczki, to prawdopodobnie teren URZĘDU MIEJSKIEGO.
    Jak ja bym miał na nazwisko jak nasz gospodarz, wykosił bym WAM wszystko w pień – bo wstyd mi by było mieć tak na nazwisko
    Panie „K- ski” a PANU? ? ;)

  2. Franz pisze:

   SM Batory a jakże

  3. eliia pisze:

   A panowie którzy przycinali krzewy nie byli ze spółdzielni naszej kochanej pani B.? U nas na Staszica/Żabickiego jak przycinali wierzbę na placu zabaw to gałęzie na całej szerokości chodnika i nie tylko leżały prawie tydzień. Chyba nawet zaczęły się rozkładać, bo jak w końcu się zebrali w sobie to kostka była w tym miejscu brązowa.

   W ogóle te typki powinni się wstydzić. Kładli papę na bloku to zostawili śmieci, a kobiety zajmujące się czystością ze spółdzielni musiały po starych bykach sprzątać. Wstyd!

  4. ja pisze:

   … a gdzie jest wszędobywalski GÓRAL z rady osiedla, czy nic nie widzi? czy tylko nie widzi co włodarz wyprawia????

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes