Egipskie ciemności na Os. Samsonowicza

ciemno staszica

Mieszkańcy osiedla Samsonowicza z pewnością zauważyli, że od kilku dni ulica Staszica i jej okolice toną w ciemnościach. O tej sprawie poinformowali mnie wczoraj (27.08) czytelnicy bloga.
Dzisiejszego poranka niedziałające oświetlenie zostało zgłoszone przez radnego Sebastiana Pawlaka w referacie gospodarki komunalnej i ochrony środowiska urzędu miejskiego w Łęcznej. Jak się okazało, przez kilka dni ani straż miejska (poruszająca się po mieście autem), ani żaden z urzędników nie zauważył tego faktu.
Pracownik urzędu, który odebrał dzisiejsze zgłoszenie, zapowiedział co prawda natychmiastowe przekazanie sprawy do odpowiednich służb ale jak to mówią „kontrola najwyższą formą zaufania” (szczególnie w wypadku urzędników) ;) Napiszcie więc proszę w komentarzach czy światło „wróciło” na ulice opisywanego wyżej osiedla.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 5 komentarzy do artykułu "Egipskie ciemności na Os. Samsonowicza"

  1. Adka pisze:

   ciemno było na drodze w stronę Ludwina, koło parku konkretnie oraz W PARKU.

  2. lotnick pisze:

   Górnicza też wczoraj tonęła, dopiero po północy ktoś łaskawie zechciał włączyć latarnie.

  3. Ferdynand K pisze:

   Może ten urzędnik nie wie jaki jest nr tel. do zakładu energetycznego, albo po prostu olał sprawę a miasto trochę zaoszczędzi na energii.
   Trzeba było zgłosić do specjalisty do spraw no właśnie jakich – nie wygodnych dla gminy i było by po temacie.
   Pochwaliłby się przynajmniej tym, że coś zrobił dla miasta i swojego osiedla.
   A tak znowu napisze na Ł24 że człowiek z Warszawy wyłączył w Łęcznej światło.
   Szanowny urzędniku tel. by to zgłosić to 81 – 7520976 tylko nie przedstawiaj się i nie mów kim jesteś i skąd dzwonisz, bo pewnie tam też was nie lubią.

   Ps.
   Pytanko do rzecznika -
   a jak tam wasze testy z lampami ledowymi?
   Ogarnęliście już ten temat?
   A może macie z tym też jakiś problem?
   ———
   Bym zapomniał dla tych co jeszcze nie zakisili ogóra chrzan na rondzie przy drodze ekspresowej w kierunku Ciechanek Ł. znów jest dostępny w sporych ilościach i za darmo.

  4. ABC pisze:

   No i teraz pytanie czy urzędnik Kuczyński tego nie widział? Dopiero co pisał, o zgłaszaniu takich spraw przez mieszkańców. No i co? Jako mieszkaniec nie widział? A inni urzędnicy, a straż miejska. Moim zdaniem albo nie dowidzą albo nie chcą widzieć. Może nowy burmistrz oczy musi im otworzyć.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes