Kościelni złodzieje

861321715_bf69d39359

Jak informuje strona Komendy Wojewódzkiej Policji, wczoraj około godz. 19.30., Dyżurny łęczyńskich policjantów został poinformowany, że z terenu placu kościelnego w Łęcznej dwóch mężczyzn dokonało kradzieży worków cementu.
Worki zostały załadowane na przyczepkę samochodową, pojazdu marki Audi. Następnie sprawcy odjechali z miejsca zdarzania.

Funkcjonariusze ruszyli za nimi w pościg. Mężczyźni znajdujący się w aucie zostali zatrzymani na jednej z posesji w Łęcznej. Okazali się nimi mieszkańcy grodu dzika w wieku 36 i 38 lat. Jeszcze wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży. Odzyskane mienie policjanci przekazali właścicielowi. Pokrzywdzony tym zderzeniem proboszcz parafii oszacował straty na kwotę około 120 zł. Za popełnione wykroczenie grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

(Źródło: kwp.lublin.pl)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 2 komentarzy do artykułu "Kościelni złodzieje"

  1. pszeniczny pisze:

   Żaden areszt. Będą musieli pewnie przez „kilka” dni pomóc proboszczowi zużyć ten cement i będzie po sprawie. Będzie miał darmowych pracowników.

  2. eliia pisze:

   Dziwi mnie areszt za tak małą szkodliwość czynu.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes