[Łęczna] Marihuana i amfetamina w wynajmowanym mieszkaniu

Zatrz

Łęczyńscy kryminalni realizując własne informacje ustalili, że w jednym z wynajmowanych mieszkań na terenie Łęcznej znajdują się znaczne ilości środki odurzających. W piątek policjanci pojechali pod ustalony adres. Tam podczas przeszukania w wynajmowanym pokoju 22-latka z gm. Niemce kryminalni ujawnili ponad 36 gramów marihuany.
Z kolei w pokoju użytkowanym przez jego 32 – letniego kompana z gm. Werbkowice funkcjonariusze zabezpieczyli 80 gramów marihuany oraz 0,15 grama amfetaminy. Właściciele narkotyków zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Ponadto policjanci ustalili, że na terenie miejsca zamieszkania 32 – latka w stodole w gm. Werbkowice mogą znajdować się kolejne narkotyki. O przeszukanie tego miejsca poprosili funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie. Informacje te szybko się potwierdziły. W stodole policjanci ujawnili 6 krzaków konopi o łącznej wadze ponad 2,5 kg.

W sobotę mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Dodatkowo 22 – latkowi przedstawiono zarzut udzielania środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wczoraj wobec obu mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 2 komentarzy do artykułu "[Łęczna] Marihuana i amfetamina w wynajmowanym mieszkaniu"

  1. newage pisze:

   „realizując własne informacje” co to znaczy ?

   myślę że lepiej byłoby napisać ktoś doniósł na kolegów

  2. Pandzioch pisze:

   Czuję się bezpieczniej

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes