„Magnolia Residence” – co z tą nazwą?

Deweloper

Od wielu miesięcy słyszeliśmy o możliwości pojawienia się zupełnie nowych bloków w Łęcznej. Dzisiaj znamy już znacznie więcej „konkretów”. Prace budowlane ruszyły. To bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza w mieście w którym „NIE DA SIĘ”. Jak poinformował kilka dni temu Dziennik Wschodni, firma JMZ Inwestycje z Lublina zaczyna budowę osiedla przy ul. W. Jawoszka w Łęcznej. Pierwsi lokatorzy mają się tam wprowadzić już w trzecim kwartale 2015 roku. O szczegółach poczytacie na stronie dewelopera (LINK).

Inwestycja nosi nazwę… uwaga „Magnolia Residence” ;) O co chodzi z tą nazwą? Czy nie udało się znaleźć jakiegoś polskiego odpowiednika?
Na forum dziennika znalazłem ciekawy komentarz, mówiący, że „”Residence” w bloku kosztuje więcej od mieszkania w bloku.” I może coś w tym jest… Ceny metra kwadratowego będą zaczynały się od ok. 4200PLN.
A może zwyczajnie chodzi o to, aby o tej inwestycji się mówiło ;)
Jakie jest Wasze zdanie? Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 12 komentarzy do artykułu "„Magnolia Residence” – co z tą nazwą?"

  1. Marek pisze:

   Tylko pytanie.Czy ktoś widział ,jak zrobiony jest zjazd do podziemnych miejsc parkingowych????Płaska kostka,brak zadaszenia nad wjazdem (patrz.zima).U nas w nowym bloku na szkolnej,musieliśmy się wykłócić żeby zrobili zadaszenie,i zmienili powierzchnię zjazdu z płaskiej jak lustro na taką z wypustkami antypoślizgowymi:)

  2. pink12 pisze:

   Co do nazwy to nie chcę się wypowiadać bo zawsze jednym będzie się podobała innym nie. Natomiast ciekawy jest fakt, że inwestycja ta nie jest nigdzie reklamowana przez dewelopera a ostatnio wszyscy o niej mówią i piszą w gazetach, forach internetowych. Deweloper musiał chyba zatrudnić dobrego specjalistę od PR-u. Nie dziwmy się natomiast, że jest tak duże zainteresowanie tą budową bo jest to w końcu jakaś alternatywa dla chcących kupić nowe mieszkanie w Łęcznej w stosunku do tego starego budownictwa pamiętającego niejednokrotnie czasy komuny.

  3. Bartol pisze:

   Swoją drogą, jestem ciekaw czy ulica Wacława Jawoszka znajduje się na mapie wydanej przez urzędasów w ubiegłym roku za publiczne pieniądze (http://lle24.pl/kultura/pomysly-na-promocje-miasta/)
   Jesteście może w posiadaniu choć jednego egzemplarza?

  4. Anna pisze:

   Już lepiej by brzmiało Osiedle Magnolia

  5. Paulina pisze:

   Nie rozumiem tego artykułu, skoro ludzi stać to chyba mają prawo wybierać sami, gdzie chcą mieszkać.Wystarczy poprzeglądać ceny mieszkań w łęczyńskich blokach,które są wygórowane, gdzie i tak wszystko nadaje się do remontu. Jeżeli kogoś stac to chyba ich wybór.

  6. agh pisze:

   Nazwa to moim skromnym zdaniem to najmniejszy problem tego miasta:)

   Te 3 budynki nie powiem, bardzo fajnie wyglądają ale zobaczymy jak długo ;/

   Pozdrawiam ! :)

  7. red12 pisze:

   w Łęcznej podobno jeleni nie brakuje…..na to chyba liczy deweloper i reszta chętnych na waszą kasę………….

  8. ktośtam pisze:

   gdzie jest ta ulica ? google nie dało rady ..

  9. Ferdynand K pisze:

   Ja bym to nazwał uwaga „Krzaczory Łęczyńskie” ale widocznie deweloper nie chciał robić przykrości rządzącym.
   Ps.
   Na pewno ceny mieszkań nie będą tam tanie, bo drogę dojazdową i oświetlenie terenu trzeba będzie wliczyć w m2. i wykonać z własnych środków.
   Nie liczcie na gminę :)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes