Netia poszukuje pracowników w Łęcznej!

Netia

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line. W związku z rozwojem jednego z działów naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu w Łęcznej:

KONSULTANTÓW WPROWADZANIA DANYCH
nr ref. LL/102014/MK
Miejsce pracy: Łęczna

Osoby te będą wspierały Dział Zarządzania Zamówieniami m. in. poprzez wprowadzanie do systemu komputerowego danych dotyczących umów klientów, aktywację i deaktywację usług w systemie, sporządzanie dziennych raportów oraz kontakt telefoniczny z klientem w celu udzielenia informacji formalnych.

Oferujemy
• specjalistyczne wdrożenie od pierwszego dnia współpracy,
• szansę zdobycia cennego doświadczenia w sektorze telekomunikacyjnym,
• pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę,
• współpracę na podstawie umowy cywilno-prawnej (umowa-zlecenie),
• wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
• OK SYSTEM – karnety sportowe w specjalnej cenie.

Od kandydatów oczekujemy:
• dobrej umiejętności obsługi komputera,
• efektywnego zarządzania czasem pracy,
• umiejętności szybkiego uczenia i chęci do zdobywania nowej wiedzy,
• komunikatywności i otwartości w kontaktach z innymi,
• dokładności i dbałości o szczegóły,
• gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: malgorzata.kolasinska@netia.pl do dnia 17 października 2014 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby Twoich znajomych, kliknij przycisk LUBIĘ TO!, widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 11 komentarzy do artykułu "Netia poszukuje pracowników w Łęcznej!"

  1. Nowy Wódz pisze:

   płacą marne pieniądze, niektórzy schodzą do 6-7złna h, ostatnio jedna ze znajomych wzieła mnej niz pisalisci 700zł z groszami, dobrze ktoś napisal że podnoszą poprzeczke, potrafili nawet co miesiąc. już sie wydawało że wezmiesz lepszą pensje bo wyrobiło się ok 138 %premii .ale nie…dowiadujesz się że 30 sierpnia że zmienia się target od 1 sierpnia !! z datą wstecz :) )) bo co bo zbyt wielu osobom w tym miesiącu dobrze szło. wiec mają określony budrzet i nie byli by w stanie wszystkim zaplacic naleznej wypracowanej cieżko pencji na poziomie 1700 zł na rękę, tylo trzeba target podnieśc i pensja wraca do poziomu 1200 zł, inni z 1000 zl spadaja poniżej tej wartości. Netia to ZŁODZIEJE.nikomu nie polecam pracy juz tu nie pracuje.zwolnienia grupowe odbywqają sie tu regularnie co2 lata. Ludzie który mieli duży staż w tej firmie nawet 10 lat, doświadczeni,lojalni, kompetentni, z dużą wiedzą-zwolnili. Mja kilka miesiecy max 5 i jużprzyjmuja znowu ale na zlecenie świeżakow, nasza garstka co nasz została szkoli pomagali, nie płaca nam za szkolenia i co przychodzą kolejne zwlnienia grupowie znów zwalniają tych najlepszych bo za duzo zarabiają, trzeba szukac oszczedności, i znowu mija parę miesiecy i przyjmuja nas z powrotem ale zamiast na umowe o prace to na zlecenie. i tak sie dzieje systematycznie. mam wielu znajomych ktorzy tam jeszcze pracują,ale już na zleceniu.

  2. mex pisze:

   Jak to mówią, podobno praca dla osób bez przyszłości, pozbawionych własnej godności. Takich się najlepiej wykorzystuje.

  3. zxcqewr131 pisze:

   ja tam pracowalam i wiem ile placa. 8 zl za godzine brutto. niby elastyczne godziny pracy, a naprawde co najmniej 8 h dziennie, czepiaja sie za byle co, wedlug przepisow bhp masz przerwe 5 min co 60 min pracy przy kompie, a naprawde wyjscie do toalety jest problemem, bo musisz robic target, jak zrobisz 110% normy to pretensje, ze nie 120 itd. nie polecam

  4. ja434 pisze:

   Dopóki nie zaczniemy głośno mówić i piętnować firmy, które wykorzystują ludzi płacąc za pracę po kilka zł za godzinę, dopóty takie praktyki będą trwały. I nie jest argumentem „nikt ci nie każe tam pracować”, bo trudna sytuacja na rynku pracy zmusza ludzi do „łapania” się czegoolwiek, bo jeść coś trzeba i mieszkać tez gdzieś coś trzeba i ubrac się też. A takie firmy to wykorzystują, dają głodową zapłatę jednocześnie eksploatując takiego człowieka do granic możliwości. I celowo nie piszę „takiego PRACOWNIKA”, bo ci ludzie nie są pracownikami! Pracownik jest zatrudniony na umowę o pracę, a ci ludzie – na śmieciówkach – bez urlopu i wielu innych praw.
   Dobrym pomysłem na walkę z takim wyzyskiem jest robienie czarnego PR takim firmom, bojkotowanie produktów i usług i omijanie takich firm z daleka!

  5. pseudo pisze:

   Taa, 5zł za godzinę gdzie w warszawie mimo że inne życie taki „robaczek” ma 10zł na godzinę, wstyd że Netia miesięcznie daje 800zł na rękę a jak soboty i niedziele oczywiście target musi być wyrobiony ponad normę to 1200 przez 2 miesiące a potem tyle ile zrobiliśmy z tym targetem + dodatkowy gdzie przy tym się orypaliśmy jak roboty wjeżdża nam jako NORMA i nowa poprzeczka super praca polecam :)

  6. ja434 pisze:

   Napiszcie jeszcze ile płacą za godzinę na tej śmieciówce. Żeby ludzie nie tracili swojego czasu skłądając ofertę – jeśli później okaże się, że zapłacą im na rękę 5zł/ godzinę. Moim zdaniem, to wstyd dla firmy, godzenie we własny wizerunek – gdy ludziom w pracy biurowej płaci 5-6zł za godzinę.

   • zombie pisze:

    10złociszy, nikt Ci nie każe składać papierów.

    • ja434 pisze:

     10zł „na rękę” czy brutto? i od tego trzeba odliczyć podatek i składki?

     • eliia pisze:

      Napewno nie 10 zł na rękę. Ja tam nie pracowałam, kiedyś z braku perspektywy złożyłam tam papiery, nie przyjęli mnie i jakoś nie żałuje. Znajoma, która tam pracowała często chodziła na 12 h, żeby coś konkretnego zarobić.

      • Ania pisze:

       2 lata temu zarabiało sie tam 7/8 zł brutto w dziale reklamacji. Do tego co jakiś czas są grupowe zwolnienia, a że dają śmieciówki to zwalniają w kilka minut bez okresu wypowiedzenia. Złodziejstwo nie firma a atmosfera chora.

  7. endi187 pisze:

   nie nie nie to nie jest dla młodych ludzi ta pseudo firma nie róbcie tego nie

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes