Pijani „opiekowali się” dzieckiem!

Alkomat

Wczoraj około godz. 17.30 łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od kuratora społecznego, że w jednym z mieszkań na terenie gm. Milejów pod opieką nietrzeźwych rodziców jest 5–letnie dziecko. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam sprawdzili stan trzeźwości 45–letniej matki. Kobieta miała blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z kolei ojciec dziecka 0,4 promila. Nieodpowiedzialni rodzice w takim stanie opiekowali się swoim 5–letnim dzieckiem.

Dziecko trafiło do placówki opiekuńczo – wychowawczej. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i ustalają czy rodzice swoim zachowaniem nie narazili dziecka na niebezpieczeństwo.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 7 komentarzy do artykułu "Pijani „opiekowali się” dzieckiem!"

  1. Optymista pisze:

   Parodia, nie bronię rodziców pijaków, ale wyraźnie ojciec wypił tylko cokolwiek dla towarzystwa i był TRZEŹWY. Od kiedy 0,4 oznacza złą opiekę nad dzieckiem? Tragedia dla rodziny a dla dziecka koszmar do końca życia. Nie można było oddać dziecka do dziadków czy cioci a rodziców za karę na 48h? Nieee lepiej odebrać dziecko!!! Zawsze powinno się kierować dobrem dziecka, bo dziecko nie jest własnością ani rodziców ani wszech-możnej opieki społecznej!!!

  2. newage pisze:

   Bzdura.
   Ile razy ludzie byliście na imprezie/weselu/grillu itp i oboje piliście ? Trauma dla dziecka. Zabrali go do placówki.
   Miły sąsiad podpier….

  3. cygar pisze:

   Kobieta inaczej trawi alkohol, wypili tyle samo.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes