Potrzebujesz chrzanu? Znajdziesz go na… łęczyńskich rondach! [Zdjęcia]

Rondo1 (2)

Sezon ogórkowy w pełni. Jeśli do przygotowania „kiszeniaków” potrzebujecie chrzanu, nie trzeba już biegać na targowisko miejskie. Znajdziecie go… na łęczyńskich rondach ;)
Nie ma tu żadnej pomyłki. Dzięki uprzejmości czytelnika wąsatego bloga możecie się przekonać, że opisywaną roślinę można znaleźć np. na rondzie, obok którego w drodze do i z pracy, codziennie przejeżdża łęczyński włodarz.

Zdjęcia zostały wykonane w poniedziałek(20.07), a z późniejszej relacji czytelników wiem, że od tego czasu zieleń na rondzie została przystrzyżona, więc przez kilka najbliższych dni możecie mieć lekki problem ze znalezieniem korzeni. ;)

(Kliknij na wybrane zdjęcie, aby je powiększyć)

W ubiegłym roku pod blogowymi wpisami dotyczącymi zieleni miejskiej, pojawiały się komentarze o tym, że ktoś widział osoby kopiące chrzan na rondach. Jak sami widzicie, taka sytuacja rzeczywiście mogła się wydarzyć ;)

PS. Czekam teraz na pierwsze zdjęcia „wydobytego” korzenia chrzanu ;)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 5 komentarzy do artykułu "Potrzebujesz chrzanu? Znajdziesz go na… łęczyńskich rondach! [Zdjęcia]"

  1. john heart pisze:

   Wczoraj na przy ulicy Jana Pawła II (przy krajówce) spacerując w kierunku Lidla widziałem leżące liście chrzanu.
   Albo ktoś zbierał do ogórków albo Nasz włodarz nakazał wyrywać :P

  2. Julianna pisze:

   Nikt o zdrowych zmysłach nie kopie w takim miejscu ołowiu o kształcie chrzanu.Chyba że ma niedobrą teściową i chce żeby świeciła w nocy.To ma sens.

  3. Ferdynand K pisze:

   Rzeczywiście liście chrzanu dopiero co widniały na wzniesieniu tej łęczyńskiej piramidy w około której z reguły zawsze rano jadąc do pracy??? musi przejeżdżać nasz gospodarz.
   -napisałem praca ze ???, bo każdy czytający tego bloga wie jak ci od wizerunku i utrzymania czystości w naszym mieście pracują.
   Może w końcu tym razem nasz gospodarz pie….nął ręką w stół nakazując nierobom odpowiedzialnym za wizerunek miasta usunąć to gówno z jego oczu.
   A może doszły ich słuchy, że jedna z przyjezdnych ulicznych kapel biorąca udział w tegorocznym Łęczyńskim Festiwalu po mojej namowie a dla ich własnej reklamy wyraziła chęć nagrania na koronie tegoż to ronda plenerowego teledysku z piosenką o naszej Łęcznej. :( :)

  4. AntyPisior pisze:

   W normalnych miastach na rondach rosną kwiaty, a w Łęcznej chrzan. Nasze władze znowu wyprzedziły epokę i kreślą nowe trendy hehe

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes