Poważny wypadek na DK82 w Zofiówce. Jedna osoba nie żyje, są ranni

Wypdk82

Niestety kolejne w tym tygodniu zdarzenie drogowe na DK82 Łęczna -> Lublin. Po godzinie 18-tej w miejscowości Zofiówka zderzyły się 4 pojazdy. Jedna osoba nie żyje, kilka jest rannych, w tym dwie ciężko. Policja wyznaczyła objazdy przez Kijany i Nowogród. Droga krajowa w miejscu zdarzenia była całkowicie nieprzejezdna. Utrudnienia w ruchu występowały do do późnych godzin wieczornych.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem 18-latek podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim pojazdów. Najprawdopodobniej źle ocenił odległość do nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu. W ostatniej chwili postanowił wrócić na swój pas, lecz zaczepił o jadącego w tym samym kierunku mercedesa. Ten zaś uderzył w peugeota. Finalnie kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka citroenem.

Wszystkie poszkodowane w zdarzeniu osoby zostały przetransportowane do szpitali. Lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy opla, który zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała. Kolejne dwie osoby są ciężko ranne. Pozostali ranni wyszli już ze szpitali. Służby ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 8 komentarzy do artykułu "Poważny wypadek na DK82 w Zofiówce. Jedna osoba nie żyje, są ranni"

  1. Jobo pisze:

   Kolego nieobecny jakie to ma znaczenie kim ty jesteś czlowiek nie żyje a ty co szukasz może polityki po trupach chłop jesteś no taki prosty no rozumiesz nie bo jak mozesz rozumieć jak żeś prosty ….

  2. Ola pisze:

   a co to za 18-latek? z LLE?

  3. Marek pisze:

   Ludzie trzeba się skrzyknąc i doprowadzić aby było tu ograniczenie do 70 km bo zginęło tu już za dużo ludzi w tym dzieci

   • Mateusz pisze:

    I co to da?
    Jechałem w tym samym czasie wyprzedzał mnie ten baran już w Turce i mało na mnie nie najechał gdybym nie hamował.
    I widziałem z daleka jak doprowadza do wypadku. Nie miał zapietych pasów i w wyniku wypadku znalazł się na tylnym siedzeniu.
    Zmarł przez swoją głupotę. Co da te 70 idiota zawsze nim będzie jakie znaki by nie stały to i tak doprowadzi do wypadku przez brak wyobraźni.

   • janusz pisze:

    Wypadek był na prostej w okolicy komisu/stacji paliw LPG. Tam jest ograniczenie do 70 wiec co to dało ?

  4. Nieobecny pisze:

   Droga redakcjo, czy to ładnie tak kopiować cudzy tekst?

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes