Przedwyborcze wąwozu koszenie [Zdjęcia]

w3

Obrazki, które mogliście oglądać w tym wpisie(LINK) to już historia. Piątkowego poranka czytelnik (lub czytelniczka) bloga poinformował, że w łęczyńskim wąwozie rozpoczęło się koszenie traw. Otrzymałem też kilka MMSów, które możecie zobaczyć poniżej.
Wygląda więc na to, że to czego nie dało się zrobić w wakacje, można załatwić w 24 godziny, jednym blogowym wpisem.
Tak, wiem, że za chwilę pojawią się urzędowe sprostowania, mówiące że „akcja koszenie” była zaplanowana znacznie wcześniej niż pojawił się wpis, jednak sama realizacja przesunęła się w czasie z powodu porwania traktorzysty przez UFO.
Czy tak właśnie było „dobry gospodarzu”? Jestem przekonany, że tak ;)


Aż strach pomyśleć co jeszcze jest w stanie zrobić skompromitowana władza aby tą władzę utrzymać. Niestety jest już za późno, za późno o co najmniej cztery lata przez które lekceważyliście mieszkańców.

PS. Czy podczas niedzielnego rajdu zobaczymy Kosiarskiego na rowerze? ;)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Przedwyborcze wąwozu koszenie [Zdjęcia]"

  1. def pisze:

   dodam tylko, że nie pamiętam, aby wcześniej tak dokładnie wykoszono w wąwozie. Dotychczas było koszone tylko pobocze, a teraz nawet łąka zginęła. Nie do wiary :) Szkoda tylko, że ścieżka rowerowa zarasta…Ale o tym nie było w artykule :)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes