[Ogłoszenie] Starostwo poszukuje pracowników!

Tylko do 26 kwietnia można składać aplikacje dotyczące pracy na stanowisku inspektora, a także podinspektora do spraw zamówień publicznych. W wypadku pierwszego stanowiska, starostwo oferuje pełny etat. Podinspektor będzie musiał zadowolić się jego połową.
Co ciekawe, drugi z opisywanych naborów nie wymaga doświadczenia. W zasadzie jedynym poważnym wymogiem jest tutaj posiadanie wykształcenia wyższego (kierunek nie jest określony).
W wypadku inspektora potrzebne będzie minimum 3-letnie doświadczenie przy realizacji zadań z zakresu zamówień publicznych.

Poniżej dwa linki do każdego z ogłoszeń:

Ogłoszenie o naborze na stanowisko inspektora (LINK)
Ogłoszenie o naborze na stanowisko podinspektora (LINK)

PS. Nabór w PCPRZe o którym pisałem tutaj(LINK), wygrała p. Anna Kłoda i nie jest to osoba, wskazana przez czytelnika (Choć w tym wypadku zdecydowało zaledwie pół punktu). Poniżej zamieszczam protokół z tego naboru:
Protokół z naboru

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby osób, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

2 komentarze do artykułu "[Ogłoszenie] Starostwo poszukuje pracowników!"

  1. Arnold pisze:

    Widać że artykuł pomógł i prace w pcpr wygrała inna osoba. Brawo.

  2. Kalina pisze:

    a „zieloną” legitymację musi posiadać kandydat?

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes