Starostwo szuka naczelnika!

Praca

Wygląda na to, że w ostatnim czasie w Starostwie Powiatowym w Łęcznej miały miejsce zmiany organizacyjne. Ze strony urzędu oraz z BIP’u „zniknął” wydział funduszy europejskich, informatyzacji rozwoju i promocji powiatu. W to miejsce pojawił się natomiast (obecnie tylko w BIP – Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Rozwoju Powiatu) – Starosta natomiast ogłosił wczoraj nabór na stanowisko naczelnika wydziału edukacji, kultury i spraw społecznych. Nazwa podobna ale podobna nie oznacza, że taka sama ;)

Pierwszym niezbędnym wymaganiem wymienionym w ogłoszeniu jest pięcioletni staż pracy w tym minimum trzy lata w placówkach oświatowych, kulturalnych lub pomocy społecznej. Pełną listę wymagań znajdziecie pod tym adresem: (LINK)

Co ciekawe, umiejętność kierowania zespołem pracowników nie jest wymaganiem niezbędnym. a jedynie dodatkowym. Podobnie jak samodzielność, dokładność i precyzja w podejmowaniu decyzji :)

Termin składania aplikacji upływa w dniu 5 lutego 2016.

Jak sądzicie, kto obejmie w/w stanowisko?

Gdyby był to wydział wyłącznie kultury, to moim kandydatem byłby pewnie nasz rodzimy „Orzeł Biznesu”. W końcu na kulturze zna się jak mało kto.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 6 komentarzy do artykułu "Starostwo szuka naczelnika!"

  1. Martin pisze:

   Jak podala Tuba i Leczna24 duze rodziny zaplaca mniej. Co prawda bedzie to tylko 15 pln ale zawsze cos. Z tego co pamietam jest to stary pomysl, ktory sie odswieza co jakis czas. Co zrobil Burmistrz do tej pory zeby pomoc duzym rodzinom? Podobno istnieje karta duzej w Lecznej. Jak myslicie ile razy pochylili sie nad nia pracownicy utrzymywani z naszych podatkow?

   • Martin pisze:

    Chodzilo mi o Karta duzej rodziny. Przepraszam

    • Bartol pisze:

     Nie zrobił absolutnie nic. Poprzednia uchwała była w istocie kpiną z mieszkańców. Skorzystala z niej zaledwie garstka. Moze Mariusz Fijalkowski napisze ile rodzin otrzymało doplaty.
     Obecny projekt nie jest tak jak pisza wazeliniarze projektem burmistrza, a modyfikacja projektu lepszej lecznej. Kto czyta bloga ten wie ile razy opozycja skladala podobne projekty w ostatnich latach.
     Mysle ze na sesji w sprawie tego projektu dojdzie do pewnej niespodzianki ale o tym w przyszlym tygodniu.

  2. Ferdynand K pisze:

   Piszesz, że samodzielnym nie trzeba być, to kandydatów ciężko by było mi wymienić z im. czy nazwiska.
   A Kto Tu w Łęcznej jest samodzielny, dokładny nie zależny i jeszcze precyzyjny i jeszcze potrafi sam decydować?
   @u ;) wa, czy widzicie z Łęcznej kogoś takiego?

  3. Młody pisze:

   A ile się zarabia na takim stanowisku?

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes