Stopa wyprzedaje akcje Bogdanki

Stopa

Jak możemy przeczytać w komunikatach giełdowych, 30 marca do Lubelskiego Węgla wpłynęło zawiadomienie od Zbigniewa Stopy. – Zawiadomienie dotyczy sprzedaży przez pana Zbigniewa Stopę, prezesa zarządu spółki w dniu 29 marca 2016 roku 1 414 akcji LW „Bogdanka” S.A. po cenie 39,20 zł za akcję. Prezes sprzedał więc akcje o wartości około 55 tysięcy złotych.
Zbigniew Stopa pozostaje prezesem LW do 1 kwietnia 2016.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 4 komentarzy do artykułu "Stopa wyprzedaje akcje Bogdanki"

  1. newage pisze:

   młody odpowiedziałeś sam sobie na pytanie. Sprzedał jeszcze będąc prezesem po to aby wszyscy mysleli że trzeba sprzedawać.

  2. endi187 pisze:

   wie co robi ostatni raz taka cena …..potem już tylko w dół

  3. rolnik pisze:

   masz Pan rację,. ciekawe po ile, kolejny będzie sprzedawał i za jaki czas …?

   • mlody pisze:

    Był prezesem długo, doskonale zna realia plany i sytuację kopalni bez spekulacji i medialnych wypaczeń. Skoro sprzedaje to wie że w górę raczej nie pójdą. To raczej nie jest dobry znak. Ciekawe dlaczego nie poczekał do 2 kwietnia. Nie byłby już prezesem, nie trzeba by było składać zawiadomienia o sprzedaży i robić w tym temacie rozgłosu i pola do spekulacji.
    Ilość akcji też jakoś nie powala…

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes