Wesołówka: Zagroził, że utopi nastolatka, chciał okupu!

policja flicr

W miniony poniedziałek po godzinie 17-tej dyżurny łęczyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Wesołówka, w gminie Puchaczów, prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna zabrał nastoletnim chłopcom telefony, był agresywny wobec nich i ich zaatakował.
Mundurowi ustalili, że nieznany mężczyzna zaczepił pięciu nastolatków jadących rowerami.
23-letni mieszkaniec gminy Ludwin zabrał czterem z nich telefony komórkowe oraz pieniądze. Przetrzymywał też jednego z chłopców, zmuszając go do pozostania na miejscu. Groził przy tym pozbawieniem życia nieletnim. Mężczyzna zażądał od chłopców podania danych osobowych i kazał im jechać po więcej pieniędzy. Jeśli by tego nie zrobili miał utopić przetrzymywanego nieletniego.

Jednemu z chłopców udało się telefonicznie poinformować o wszystkim rodziców. Na miejscu pojawił się ojciec dzwoniącego nastolatka, który obezwładnił agresora i wezwał policję.

Mundurowi przy mężczyźnie ujawnili telefony i pieniądze zabrane chłopcom. 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Wesołówka: Zagroził, że utopi nastolatka, chciał okupu!"

  1. Ferdynand K. pisze:

   Co się dzieje ostatnio w naszym powiecie?
   Napadają w pracy na urzędniczki, okradają okoliczne domy, teraz już słyszymy o morderstwie.
   A ten byk z artykułu dzieci się czepił.
   A co na to służby?
   Po 24 godz. pewnie wyjdzie i jeszcze go do Ludwina odwiozą, żeby coś po drodze nie narozrabiał?
   Może był to „synio” z tzw. dobrego domu – zwyczajnie się nudził. ;)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes