Zabrał samochód znajomemu, uszkodził go i porzucił!

42l

42-latek podczas imprezy u znajomego zabrał kluczyki od jego samochodu. Następnie ukradł auto i przez dwa dni korzystał z niego, jak ze swojego. Przy okazji uszkodził pojazd. Po zatrzymaniu przez policjantów stwierdził, że nie był do końca świadomy tego co robi.

Amator cudzych samochodów wszedł w posiadanie kluczyków do pojazdu podczas zakrapianego alkoholem spotkania. 42-latek podczas imprezy u swojego znajomego dokonał kradzieży kluczyków do jego samochodu. Pokrzywdzony zorientował się, że został okradziony i szybko zgłosił zdarzenie Policji. Funkcjonariusze poszukując auta, kilka ulic dalej odnaleźli pojazd, który zamknięty był na klucz. Samochód posiadał jednak uszkodzenia jednej z opon i błotnika. Nie udało się jednak odnaleźć i zatrzymać domniemanego sprawcy kradzieży i odzyskać kluczyków.

Kolejnego dnia pojazd znów zmienił miejsce parkowania. Policjanci odnaleźli go kilkaset metrów od poprzedniego miejsca, w którym był pozostawiony. Tym razem w ręce mundurowych wpadł amator jazdy cudzym samochodem. Został zatrzymany i dowieziony na komendę. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.

Nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Jak określił – nie był do końca świadomy tego co zrobił. Teraz mężczyzną zajmie się Sąd. Grozi mi do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 4 komentarzy do artykułu "Zabrał samochód znajomemu, uszkodził go i porzucił!"

  1. Roberto Swąd pisze:

   Początek tekstu jest powalający :D Autor tudzież autorka z pewnością zna się na swojej robocie :D

  2. xxxx pisze:

   Czy aby jednorazowe?

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes