Zlikwidują straż miejską w Łęcznej? Przyjdź na sesję!

Likwidacja

Dzisiaj 29.04 o godzinie 14-tej okaże się, czy budżet Łęcznej dostanie spory zastrzyk gotówki. Radni zagłosują bowiem nad wnioskiem o likwidację straży miejskiej. Każdego roku, ta nieudolna służba pochłania ponad pół miliona złotych z miejskiej kasy!
Nie siedź w domu – przyjdź na sesję, sprawdź jak pracuje Twój radny! Nieraz okazywało się, że dopiero w obecności wyborców radni zaczynają myśleć o nich, a nie o wytycznych wąsatego mentora.
To niezwykle istotne, aby na sali pojawiło się jak najwięcej aktywnych obserwatorów.

O przyczynach pojawienia się wniosku o likwidację, możesz poczytać tutaj(LINK).

Gdyby jednak odległość lub inne zajęcia nie pozwoliły Wam na obecność, już teraz obiecuję, że imienne wyniki głosowania zostaną (wbrew wytycznym z urzędowego szkolenia) opublikowane na tym blogu, a następnie w formie pisemnej trafią do wszystkich mieszkańców Łęcznej.

Przy okazji cały czas możecie wspierać inicjatywę likwidacji, „lajkując” ten profil na facebooku(LINK). Wsparło ją już ponad 700 Łęcznian!

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 2 komentarzy do artykułu "Zlikwidują straż miejską w Łęcznej? Przyjdź na sesję!"

  1. jupi a jej pisze:

   Nie wierzę, że uda się zlikwidować to „coś”. Już wybór przewodniczącej pokazał, że to jest po….ne.

   • Bartol pisze:

    O przewodniczącej napiszę już w najbliższy poniedziałek (bez względu na rezultat jutrzejszego głosowania) – gwarantuje, że będzie ciekawie ;)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes