5 tysięcy złotych kary za wsparcie piłkarza Górnika Łęczna

foto: http://gornik.leczna.pl

Czy można zostać ukaranym za okazanie solidarności z kontuzjowanym kolegą z boiska? Najwidoczniej dla Komisji Ligi Ekstraklasy, czyli spółki prowadzącej piłkarskie rozgrywki to nie problem. Instytucja ta ukarała łęczyński klub grzywną w wysokości 5 000 PLN , za to, że piłkarze przed ostatnim meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała założyli koszulki z hasłem „Basti trzymaj się”. Wspomniane t-shirty wspierały kontuzjowanego kolegę Adriana Bastę.

Skrzydłowy Górnika Łęczna podczas meczu z Koroną Kielce zerwał więzadła krzyżowe. Powrót do zdrowia może mu zająć nawet pół roku.

Komisja Ligi Ekstraklasy nie zdecydowała się na nałożenie kary w zawieszeniu, gdyż jak tłumaczą jej przedstawiciele, zgodnie z umowa sponsorską, każdy klub zobowiązany jest na wyjście na prezentacje w strojach meczowych. Loga firm spierających muszą być wtedy cały czas widoczne.

Albo mi się wydaje albo zdrowy rozsądek wyparował podczas sierpniowych upałów…

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 2 komentarzy do artykułu "5 tysięcy złotych kary za wsparcie piłkarza Górnika Łęczna"

  1. dsd pisze:

   Działacze jak zwykle myśla tylko o kasie….

  2. Cruiser pisze:

   KASA – nie sport i rozrywka, liczy się KASA.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes