Aquapark zaprasza na długi weekend! Ulgowa Majówka – 2 Maja powiat łęczyński

ulgMajowka2-01JPG

Na długi majowy weekend Chełmski Park Wodny przygotował dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Z aquaparkowych atrakcji będzie można skorzystać w wyjątkowej cenie. Promocyjna akcja potrwa od 29 kwietnia do 3 maja i jest skierowana do mieszkańców okolicznych powiatów jak i samego Chełma.

Każdy dzień będzie dawał możliwość zakupu biletu ulgowego mieszkańcom jednego z pobliskich powiatów. By kupić tańszą wejściówkę, wystarczy okazać dokument potwierdzający zamieszkanie w danym powiecie. Może to być dowód osobisty, prawo jazdy, wszelkiego rodzaju legitymacje, czy dowód rejestracyjny auta.

W sobotę 29 kwietnia na ulgowy bilet do aquaparku wejdą mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Dzień później 30 kwietnia z atrakcji parku wodnego w wyjątkowej cenie będą mogli skorzystać mieszkańcy Włodawy. 1 maja ulgowe bilety do parku wodnego kupią mieszkańcy powiatów tomaszowskiego i zamojskiego, zaś 2 maja – mieszkańcy powiatów krasnostawskiego, świdnickiego i łęczyńskiego. Z kolei 3 maja ulgowe bilety będą czekać na mieszkańców Chełma i powiatu chełmskiego.

- Wiemy, że jest wiele osób, które nie były jeszcze w Chełmskim Parku Wodnym, a przecież nasz aquapark to nie jest zwykły basen – mówi Zbigniew Mazurek, Prezes Chełmskiego Parku Wodnego. – W swojej ofercie mamy basen sportowy, basen rekreacyjny, basen wypłycony, brodzik dla dzieci, cztery zjeżdżalnie, strefę saunarium z pięcioma saunami, trzy korty do squasha oraz kręgielnie. W obiekcie zlokalizowana jest również siłownia, pub, zakład kosmetyczno-fryzjerki oraz sklepik z artykułami sportowymi.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 4 komentarzy do artykułu "Aquapark zaprasza na długi weekend! Ulgowa Majówka – 2 Maja powiat łęczyński"

  1. aqq pisze:

   A łęczyński aquapark zwany szumnie Wytryskami Teodora suchy jak pustynia :(

  2. aqq pisze:

   Może Centrum Kultury otworzą bo w Łęcznej tylko od poniedziałku do piątku

  3. Pandzioch pisze:

   W Chełmie to rozrywki są. A w Łęcznej pusto

  4. tymitutaj pisze:

   Majówka zapowiada się chłodna i deszczowa, więc basen to dobry pomysł na ten czas. No i podziemia kredowe można zwiedzić.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes