Bogdanka remisuje z Wisłą Puławy

Jedynie remis udało się wywalczyć piłkarzom GKS Bogdanka, we wczorajszym sparingu z drugoligową Wisłą Puławy. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Sebastian Szałachowski, który już w ósmej minucie pokonał bramkarza Puławian. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. 12 minut później wyrównał Piotr Nowosielski. Wynik 1:1 nie zmienił się już do końca spotkania.

W najbliższą środę o godzinie 17-tej Bogdanka rozegra sparing z lubelskim Motorem.

GKS Bogdanka – Wisła Puławy 1:1 (1:1)

Bramki: Szałachowski (8) – Nowosielski (20).

GKS Bogdanka: Prusak – Olczak, Midzierski, Szmatiuk, Mączyński, Szałachowski, Nikitović, Niedziela, Białożyt, Szpak, T. Nowak oraz Socha, Gamla, Kalkowski, Tymosiak, Matheo, Walaszek, Lisowski, Kozaciuk, Oziemczuk, Witkowski, Paluch, Broź.

Wisła Puławy: Penkowec – Edwards, Siwak, Pielach, Budzyński, Zabielski, Maksymiuk, Wiącek, Litiwniuk Nowosielski, K. Nowak oraz Zolech, Kozieł, Czarnecki, Gorskie, Kursa, Kwiatkowski, Popławski, Piwko, Jabkowski, Pożak, Prędota, Martuś.