Bogdanka rozbita w Ząbkach

Piłkarzom z grodu dzika kolejny raz nie udało się przywieźć 3 punktów z wyjazdowego meczu. Tym razem Dolcan bardzo boleśnie skarcił Łęcznian. Mecz w podwarszawskich Ząbkach, zakończył się wynikiem 5:0. Bogdanka rozegrała większość spotkania w okrojonym składzie. Już w 15 minucie za faul na Bartoszu Osolińskim, czerwony kartonik zobaczył Michał Benkowski. O ile w pierwszej połowie mogliśmy oglądać odważną grę Łęcznian, to po przerwie zostaliśmy wprost zdeklasowani przez rywala.

Podsumowanie:

Dolcan Ząbki – GKS Bogdanka 5:0 (1:0)

Bramki: Osoliński (16-karny), Piątkowski (59, 62), Tataj (70), Świerblewski (81).

Składy:
Dolcan Ząbki: Leszczyński – Cichocki, Klepczarek, Jakubik, Grzelak, Bazler, Osoliński, Świerblewski, Wiśniewski (66 Sasin), Zjawiński (55 Koziara), Piątkowski (65 Tataj).

GKS Bogdanka: Prusak – Stefańczyk, Midzierski, Benkowski, Kalkowski (46 Sołdecki), Renusz, Nikitović, Nowak, Tymosiak (65 Zuber), Szałachowski, Pesir (75 Paluch).